AndroidHealthClinic

Coronavirus

Ik heb 5l desinfectie in de schuur staan, dat werd recent weggegooid op mijn werk ivm het verlopen van de tht datum. :)
 
Ben benieuwd vanaf wanneer ik thuis moet gaan werken :o
 
skft-653db875305cbd7667b8516079865e56  cor.jpg
 
Valt me op dat er buiten wat gepest van aziaten er niet echt een extreem-rechtse politieke reactie op is? Zou denken dat het wel inspeelt op de instincten tegen 'anderen' en migratie enzo.

past ook niet in de agenda van de paniekzaaiende media

Ben benieuwd vanaf wanneer ik thuis moet gaan werken :o
Zou sowieso standaard moeten zijn. Zou zoveel problemen de wereld uit helpen.
 
ondanks dat Aziaten ook niet integreren hebben Westerlingen 0,0 last van deze bevolkingsgroep
Aziaten krijgen ook geen harde van een niet gelovigen te onthoofden met hun poepertje richting mekka. Volkje naar mijn hart. Het hele migratie gebeuren gaat low key enkel over islamisering van het westen. Dat prehistorisch barbaars tuig mogen aziatische landen ook niet eens in. Respect
 
Zojuist een hoestende zwerver de winkel uit moeten zetten.

Kom maar op met die banners.
 
Everything you need to know to stay calm:

 
ondanks dat Aziaten ook niet integreren hebben Westerlingen 0,0 last van deze bevolkingsgroep
Of ze geen negatieve impact hebben kan je niet zeker weten. Er zijn bepaalde groepen die meer zichtbare criminaliteit plegen en er zijn groepen die meer white collar crime plegen.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven