- Lid sinds
- 19 jan 2015
- Berichten
- 26.824
- Waardering
- 25.458
- Lengte
- 1m83
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Disproportionele maatregelen triggeren disproportioneel geweld.
Alu-hoedje Sven
Nee, dat is niet wat hij wil zeggen.Dus wat Bart wilt zeggen is dat omdat je het thuis niet super hebt je de politie, journalisten, ziekenhuizen mag laten lijden?
Dus wat Bart wilt zeggen is dat omdat je het thuis niet super hebt je de politie, journalisten, ziekenhuizen mag laten lijden?
Dit is niet meer rellen om je onvrede te laten tonen maar rellen om te rellen, voor de fun. Albert Heijn, Jumbo, andere winkels plunderen heeft niks met onvrede tonen te maken.Nee, wat Bart zegt, is dat als je geen financiële reserves en je niet eloquent bent of geen podium hebt (dus precies het tegenovergestelde van mevr. de Breij), rellen een manier is om toch je onvrede te laten horen. Niet de juiste, maar wel de meest voordehandliggende.
Je vergeet dat er buiten juist amper besmettingen plaats vinden dus degene die binnen blijven zorgen er juist voor dat het langer duurtik hoop dat er nog 10k nieuwe besmettingen bij komen door dit en alles nog wat langer dicht blijft.

Het haalt niks uit maar vredig demonstreren zou de juiste en meer voordehandliggende manier zijn.Nee, wat Bart zegt, is dat als je geen financiële reserves en je niet eloquent bent of geen podium hebt (dus precies het tegenovergestelde van mevr. de Breij), rellen een manier is om toch je onvrede te laten horen. Niet de juiste, maar wel de meest voordehandliggende.
omw rellenJe vergeet dat er buiten juist amper besmettingen plaats vinden dus degene die binnen blijven zorgen er juist voor dat het langer duurt![]()
Dit, als er genoeg volk is zal er wel gekeken naar worden. Maar als het maar 5k apen zijn over het land die wat lawaai zitten te maken, steek die terug in hun kooi. Voorbeeld van een goeie betoging is de witte mars hier in België (300k betogers), dat doet wel wat.Het haalt niks uit maar vredig demonstreren zou de juiste en meer voordehandliggende manier zijn.

Welke rechtsstaat

Schiet jij het effe voor danIk vind dat ook wel weer wat ver gaan om ze als terroristen te behandelen.
Laat die mensen hun energie ook even kwijt raken joh.
We zijn blijkbaar bereid om er in 10 maanden 70 miljard ofzo doorheen te jagen om niks
Keer die schade die ze nu maken gewoon uit, die paar miljoen zie je niet eens op de begroting en heb je weer wat mensen aan het werk
![]()

Zou wel goed onderscheid willen maken in wie daadwerkelijk relt en wie niet.Dit, als er genoeg volk is zal er wel gekeken naar worden. Maar als het maar 5k apen zijn over het land die wat lawaai zitten te maken, steek die terug in hun kooi. Voorbeeld van een goeie betoging is de witte mars hier in België (300k betogers), dat doet wel wat.
Het nieuws niet gekeken daar in Nederland, maar het enige wat ik zie op internet zijn enkel rellende mensen. Als er normale betogers zijn, dikke prima voor die mensen dan.Zou wel goed onderscheid willen maken in wie daadwerkelijk relt en wie niet.
Ook 5k lawaaimakende wappies kunnen een geldig punt hebben. Wordt geheel teniet gedaan door wat kneuzen die weer veel te ver gaan.
Het tijdstip maakt ook, zet met zijn allen om half 4 de wekker om dan voor half 5 te demonstreren, dan laat je pas zien dat je het echt meent.Het haalt niks uit maar vredig demonstreren zou de juiste en meer voordehandliggende manier zijn.
Je haalt nu een kleine groep uit het geheel. Dat is hetzelfde als een volle Kuip hooligans noemen.Dit is niet meer rellen om je onvrede te laten tonen maar rellen om te rellen, voor de fun. Albert Heijn, Jumbo, andere winkels plunderen heeft niks met onvrede tonen te maken.
En je zult maar met vier of vijf mensen in een klein huurhuis of flat wonen.Je haalt nu een kleine groep uit het geheel. Dat is hetzelfde als een volle Kuip hooligans noemen.
Zoek anders even het rapport van Ginny Mooy terug over de slechte voorlichting door de overheid en wat de wetenschap zegt in hoeverre een zware maatregel als de avondklok wel helpt bovenop de andere maatregelen.
En dat geeft je dan het recht je stad kort en klein te slaan?En je zult maar met vier of vijf mensen in een klein huurhuis of flat wonen.
