apfelstrudel
Superior Athlete
- Lid sinds
- 15 nov 2008
- Berichten
- 45.417
- Waardering
- 61.740
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Volgens mij liggen ze er al meer dan 20 jaar.Ik kwam daar dus een keer plots achter toen ik door een bocht ging. 110, redelijk plat, en toen lag er opeens midden in de bocht een fucking drempel. What the f**k. Kwam met beide wielen los, landde, pakte gelukkig meteen grip en zoefde weer verder.
Mijn hart heeft toen wel een paar slagen gemist.
Welke fucking r*tard plaatst er nou een drempel midden in een bocht.
Nee man. Die iig niet. Dit was ong 10 jaar geleden alweer trouwens. Op m'n zwarte z750.
10 of 20 jaar is bijna hetzelfde voor mij. Als je een drempel niet verwacht kan dat scary zijn. Je mag er maar 60 trouwens, mijn nieuwe ato vertelde me dat de hele tijd vandaag.Nee man. Die iig niet. Dit was ong 10 jaar geleden alweer trouwens. Op m'n zwarte z750.
Ik dacht altijd 160Je mag er maar 60 trouwens, mijn nieuwe ato vertelde me dat de hele tijd vandaag.

Ze hadden dit trouwens ook bij Groenhof een keer gedaan. Een drempel midden in de bocht bij Groenelaan. Die is later verplaatst naar voor de bocht.10 of 20 jaar is bijna hetzelfde voor mij. Als je een drempel niet verwacht kan dat scary zijn. Je mag er maar 60 trouwens, mijn nieuwe ato vertelde me dat de hele tijd vandaag.
Is dat in Amstelveen? Aan het begin van de zomer was Ouderkerk afgesloten (moet naar Diemen) en moest ik daardoor om in de buurt van A'dam te komen. In die buitenwijken waren een soort valkuilen aangelegd, gelukkig was het toen niet donker.Ze hadden dit trouwens ook bij Groenhof een keer gedaan. Een drempel midden in de bocht bij Groenelaan. Die is later verplaatst naar voor de bocht.
Yes is in Amstelveen bij Amstelveen ziekenhuis in de buurt.Is dat in Amstelveen? Aan het begin van de zomer was Ouderkerk afgesloten (moet naar Diemen) en moest ik daardoor om in de buurt van A'dam te komen. In die buitenwijken waren een soort valkuilen aangelegd, gelukkig was het toen niet donker.
Deze neem ik serieus 🖖🏿
