Melonz
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 9 sep 2009
- Berichten
- 4.138
- Waardering
- 312
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 98kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik heb ooit eens een drugstest moeten doen waarop ik positief testte en gebruikte toen ook het excuus dat iemand mij iets in het drinken gegooid had. Echter bleek ik na onderzoek in het ziekenhuis bijna 3x zoveel in mijn lichaam te hebben als was toegestaan (amfetamines)
![]()
Contador testte in juli tijdens de Ronde van Frankrijk positief op clenbuterol. Volgens de drievoudige Tourwinnaar was dat het gevolg van het eten van een stuk vlees dat een vriend voor hem in een slagerij in het Spaanse Irun had gekocht. Als Contador schuldig wordt bevonden, riskeert hij een schorsing van twee jaar en het verlies van zijn laatste Tourzege. (belga/dea)
22/11/10 22u14
http://www.hln.be/hln/nl/952/Wielre...eesproducenten-hekelen-Alberto-Contador.dhtml

DAT er een dopingcontrole plaatsvond in bilzen is een logisch gevolg van overdreven anabole steroiden gebruik..
ik vindt het niet meer dan correct dat die opscheppers die op een oneerlijke manier trainen en daarbij nog vaak neerkijken op mensen die niet meer gebruiken dan gewoon BCA's en eiwitshakes dat die nu eens met hun smoel tegen de lamp lopen .
Vooral in BILZEn lopen enorm veel van da soort blaaskaken rondt die niet verdragen als iemand anders 1O KG meer bankdrukt bijv. dan hun eigen zelf , de jaloerse blikken en beovooroordelingen blijven niet bij een simpele mening maar steeds meer wordt er valse beschuldigen in het rond gestrooid
neem nu mijn Broer, student , 21 j 1M 93 en 1OOKG , een blok spieren die al 4 jaar onafgebroken minstens 4 tot 5 keer per week traint , en die niet gebruikt in tegenstelling tot wat wordt beweerd
vele hypocrieten geven dan nog niet eens toe dat ze gebruiken en hebben dan een uitleg van GOED eten , eiwitten, koolydrathen en genoeg calorieen.. Deze uitleg klopt voor diegenen die zo eten , die genoeg rust hebben ( minstens 6 A 7 uur per nacht ) en die geen alcohol en drugs nemen en niet vaak op stap gaan .
voor zo een mensen moet je respect opbrengen en mijn broer hoort daarbij
het zijn altijd dezelfde opscheppers die graag en veel op stap gaan, zuipen en roken, en die dan toch willen trainen en massa aanwinnen ..
ze komen enkele maanden trainen , blijven dan een hele tijd weg en willen dan oordelen oer iemand die wel non stop doortraint , goed eet, en zelfdiscipline heeft .. dat soort hypocrieten die het hardst schreeuwt en bevooroordeelt zijn meestal zelf diegenen die "spuiten" en op een oneerlijke manier gaan trainen met hun anabole steroiden gebruik !!
laat gerechtigheid nu maar eens geschieden , want ik haat da soort achterbakse mensen , als je gebruikt en je houd het voor jezelf en je doet normaal t.o.V van andere mensen dan stoort me dat niet zo maar rondlopen met een "air" en anderen mensen uitlachen , en beschuldingen aan diegene die wel fair trainen die mogen voor mijn part 1OO KEER MET hun groene smoel tegen de lamp lopen !
NO PAIN NO GAIN , maar ik zeg ook NO secrets no stress
diegene die niet tevreden zijn en hun ongenoegen uiten over dopingcontrole zijn diegene die die ietste verbergen hebben
NO RESPECT FOR THE JUICERS
En dan wat..? Ze gaan je heus niet in bedwang houden zodat ze een naald in je kunnen steken of totdat je gaat pissen in een bakkie.
Een blaastest kan je ook weigeren, kost je alleen wel 150 euro. Maar dat is alsnog goedkoper dan je rijbewijs opnieuw halen + de cursus + de boete.
Op een oneerlijke manier trainen? Is het een competitie dan?
Rot toch op, ga jij even voor een ander bepalen wat ie wel en niet zijn lichaam in mag werken. Maar blijkbaar wordt dat normaal gevonden in Belgie, want snap echt niet dat iemand akkoord gaat met zo'n belachelijk dopingbeleid.
En ik heb helemaal niets te verbergen.
---------- Toegevoegd om 21:25 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 21:24 ----------
Goeie eerste post trouwens![]()