Fitness Seller

Droog trainen

low carb, low fat high protein.
kip,vette vis,eieren, groene groenten, klein beetje fruit, beetje havermout en beetje zilvervliesrijst en aanvullen met whey shakes met water.
geen zuivel,brood, aardappel
its all you need
kijk uit met zout en kleur/smaakstoffen

kortom; zo natuurlijk mogelijk eten.
 
Waar ik het beste op ga, dieet van een a-klasse vechter:

opstaan: 50g whey in water
wanneer je honger hebt overdag: glas havermout met water en whey shake met water. Kun je alle2 gewoon in je boekentas meenemen.
6u 's avond: paardenfilet of zalmfilet, met wat rauwe groenten naar keuze. Geen aardappelen. Geen rijst. Geen sauzen.
daarna enkel nog whey-shake met water als je honger hebt

Supplementen: visolie, chlorella(neem ik er persoonlijk bij, gebruikt hij niet), multivit

Allemaal die overdreven moeite van voedingsschema's zijn zo overbodig. Idem zoveel dagen trainen. Ooit al van het Pareto Principe gehoord? Die geldt ook voor recreative krachttrainers.

Paardenfilet? :D
 
wat is daar zo lachen aan? Het is zowat het beste vlees dat je kan krijgen, laag in vet, hoog in proteinen. En het is ****ing lekker als het goed gemaakt is. Spijtig dat het zo duur is.
 
wat is daar zo lachen aan? Het is zowat het beste vlees dat je kan krijgen, laag in vet, hoog in proteinen. En het is ****ing lekker als het goed gemaakt is. Spijtig dat het zo duur is.

Ik bedoel Filet?.. vind ik beetje vreemde woordkeuze :D
Zou zeggen paardenbiefstuk of paardenvlees.
 
in België zeggen we filet, omdat het ook de filet is.
 
Laatst bewerkt:
Waarom eet iedereen altijd kipfilet? Kalkoenfilet bevat minder vet en meer eiwitten...
 
Kip en kalkoen beide vreten. ;)
Ik heb drie hoofdbronnen voor proteïne. Kip, kalkoen en vis.

Dag 1 eet ik kip, dag 2 kalkoen, dag 3 vis. (Samen met wat groente, salade, komkommer, tomaat etc.) Ik drink er enkel water en whey bij.

Het is saai en eentonig, maar wie droog wilt zijn moet er wat voor over hebben.
 
Kip en kalkoen beide vreten. ;)
Ik heb drie hoofdbronnen voor proteïne. Kip, kalkoen en vis.

Dag 1 eet ik kip, dag 2 kalkoen, dag 3 vis. (Samen met wat groente, salade, komkommer, tomaat etc.) Ik drink er enkel water en whey bij.

Het is saai en eentonig, maar wie droog wilt zijn moet er wat voor over hebben.

Nee hoor....4 hoofdbronnen
Kip
Kalkoen
Vis
EAS van XXL :hahaha:
 
airwalk of fietsen, ik doe niet aan hardlopen want ik heb geen zin in blessures. Hartslag tussen 150-180 meestal - ligt aan mn bui. Ik hou van afwisselen, maakt het minder saai.
???

LEZEN!


De vetverbranding hartslag is een belangrijke factor wanneer je wil vermageren. Het doel van aërobe training is om je hartslag gedurende een bepaalde tijd (minstens 20 minuten) op een hoger niveau te brengen. Het is zeer belangrijk om op de juiste hartslag te trainen.
Om een optimale vetverbranding te bekomen, moet je hartslag tijdens de training in een bepaalde zone blijven. Deze zone is gebaseerd op je leeftijd, je hartslag in rust en het gewenste resultaat.

De hartslag waarop je cardiovasculair systeem verbetert, ligt op 80 tot 85% van je maximale hartslag. Bovendien is je vetverbranding in deze zone optimaal. Om je maximale hartslag te bepalen, kan je 220 verminderen met je leeftijd. Van deze uitkomst neem je 80 en 85%, dit is de zone waarbinnen je hartslag moet liggen tijdens aërobe activiteiten. Als voorbeeld nemen we een persoon van 34 jaar oud.

Maximale hartslag: 220 – 34 = 186

Optimale hartslagzone voor aërobe training:
186 * 80% = 148
186 * 85% = 158

Als deze persoon de beste resultaten wil boeken met aërobe training, moet een activiteit gedurende 20 tot 30 minuten volhouden houden, terwijl de hartslag binnen de zone 148-158 ligt.

De trainingshartslag geeft de intensiteit van de training aan. Trainen aan de juiste intensiteit levert de beste resultaten op. Daarom is het gebruik van een hartslagmeter ten zeerste aan te raden. Deze geeft steeds de hartslag aan, waardoor je gemakkelijk kan bijsturen: misschien moet je harder trainen, of misschien train je reeds te hard en moet je wat gas terugnemen.

Persoonlijk heb ik zeer positieve ervaringen met een hartslagmeter. . Zonder een hartslagmeter betrap ik mezelf erop dat ik tijdens de opwarming te snel en tijdens de training zelf te traag loop. Een hartslagmeter is onmisbaar voor iedereen die zijn conditie wil verbeteren en een optimale vetverbranding wil bekomen.

Oefeningen met hoge intensiteit zijn oefeningen die uitgevoerd worden op ongeveer 80% van de maximale hartslag, terwijl met oefeningen met lage intensiteit bedoeld wordt dat deze training gebeurt op minder dan 70% van de maximale hartslag.

Ik hoop dat jullie er wat aan hebben!

groeten!

---------- Toegevoegd om 16:46 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 16:44 ----------

Waarom eet iedereen altijd kipfilet? Kalkoenfilet bevat minder vet en meer eiwitten...

Is dat beetje vet zo erg dan ?

Koken dat spul!

en het is vaak per KILO te koop:P
 
Terug
Naar boven