
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

En dat door een schrijver van kinderboeken!Hier worden ingewikkelde zaken begrijpelijk beschreven.
![]()
Waarom cola duurder is dan melk, Bas Haring | 9789038804231 | Boeken | bol
Waarom cola duurder is dan melk (Paperback). Wat moeten we vinden van marktwerking, economische groei en recessies? We worden geacht iets van economie...www.bol.com
Die tevens filosoof, informaticus en hoogleraar is.
Het terugdringen van schuld kost de maatschappij geld en door hoge inflatie.![]()
Overheidsschuld duikt eind derde kwartaal onder 50 procent van het bbp
De overheidsschuld als percentage van het bruto binnenlands product kwam aan het eind van het derde kwartaal uit op 49 procent. Dit is ruim 3 procentpunt lager dan begin van het jaar. Het saldo van inkomsten en uitgaven over de eerste drie kwartalen kwam uit op een plus van 7 miljard euro.www.cbs.nl
Waarom voelt het voor Jan Modaal dan alsof het allemaal zo slecht gaat?
Waar hebben we dan van 2008 tot 2015 over lopen klagen?Het terugdringen van schuld kost de maatschappij geld en door hoge inflatie.
Je bedoelt tijdens de vorige economische crisis?Waar hebben we dan van 2008 tot 2015 over lopen klagen?
Ten tijde van het toenemen van schuld, kost dat de maatschappij dan ook geld ?
zulke berichten geloof ik geen fl**ker van![]()
Overheidsschuld duikt eind derde kwartaal onder 50 procent van het bbp
De overheidsschuld als percentage van het bruto binnenlands product kwam aan het eind van het derde kwartaal uit op 49 procent. Dit is ruim 3 procentpunt lager dan begin van het jaar. Het saldo van inkomsten en uitgaven over de eerste drie kwartalen kwam uit op een plus van 7 miljard euro.www.cbs.nl
Ja en dat banken die het uiteindelijk opkopen gewoon blijven uitstellen het als verlies te schrijven.2:25 I love how nonchalant he is when he explains they just stop paying their $200 million loans and leave the lender with the office property that's plummeting in value. "If it works we make a lot of money, if it doesn't the lender can take over the building".

A train-wreck in slow-motion
This is just the beginning
[..]
reminiscent of 2008
Oh dear, how sad, nevermind.owner of new 3 billion $ skyscraper zei:one of the biggest problems society is facing right now is work from home.

Zou inderdaad kunnen. Benieuwd naar de inflatie rond/na december als het prijsplafond voor de energie eraf gaat en alles nog meer belast gaat worden.
