Fitness Seller

Nieuws Gerecht zoekt naar lijk bij buurman vermoord koppel

Lork

Ripped Bodybuilder
15 jaar lid
Lid sinds
22 mei 2007
Berichten
4.272
Waardering
404
Lengte
1m78
Massa
99kg
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Het gerecht zou op dit moment op zoek zijn naar een lijk bij de 38-jarige buurman van de vermoorde Shana Appeltans. De civiele bescherming en het DVI (Disaster Victim Identificationteam) zijn aanwezig. Dat zou erop kunnen wijzen dat de speurders meerdere moordzaken aan de verdachte linken.

Momenteel worden het huis en de tuin van de opgepakte verdachte (R.J.) doorzocht door een 30-tal speurders. Om 9 uur kwamen vijf wagens van de politie en een vrachtwagen van de civiele bescherming bij de woning aan.

De lokale politie West-Limburg heeft de volledige Gemengde Brigadestraat aan beide kanten voor alle verkeer afgesloten. Het is niet duidelijk waarnaar de speurders op zoek zijn. De aanwezigheid van de slachtofferidentificatiedienst DVI lijkt er op te wijzen dat er gezocht wordt naar lijken.

Het parket van Hasselt zal tegen 16.30 uur met nieuws naar buiten te komen. Het blijft onduidelijk waar de verdachte zich op dit moment bevindt.

Bron: http://www.hln.be/hln/nl/957/Belgie/article/detail/1050133/2010/01/06/Gerecht-zoekt-naar-lijk-bij-buurman-vermoord-koppel.dhtml

Achtergrond info: http://www.standaard.be/artikel/detail.aspx?artikelid=E12KCVGJ
 
ja dus
 
even de achtergrond info lezen..
 
Hopelijk hebben ze er een goede reden voor.
 
Ben echt eens benieuwd wat er is gebeurd met die 2 mensen.
 
Wel gruwelijk die moord, zo'n 2 jonge mensen.
 
onschuldig tot schuldig bewezen dus boeie

maar die moord is echt zot!
die griet een nekschot op de achterbank
die gast 3 schoten door het hoofd en in de koffer van de auto gedropt
 
De familie van de vermoorde Shana zou die kerel al een tijdje aan het treiteren geweest zijn. Mss de verkeerde uitgekozen om mee te ****en. Het zou wel grappig zijn moest het effectief een seriemoordenaar zijn. Zo'n sociaal gestoorde ****er die door zijn buren gepest wordt, die daardoor zijn eigen regels aan de laars lapt en gepakt wordt. :D
 
Sick people...
 
de familie zag er in ieder geval niet al te droevig uit op het vrt nieuws gisteren, hier komt nog een staartje aan. let op mijn woorden.
 
De familie van de vermoorde Shana zou die kerel al een tijdje aan het treiteren geweest zijn. Mss de verkeerde uitgekozen om mee te ****en. Het zou wel grappig zijn moest het effectief een seriemoordenaar zijn. Zo'n sociaal gestoorde ****er die door zijn buren gepest wordt, die daardoor zijn eigen regels aan de laars lapt en gepakt wordt. :D

:roflol:

Maar raar verhaal idd.
'Misschien getuige geweest van iets wat ze niet mochten zien.'
De buurman een lijk zien begraven dus:D
 
de familie zag er in ieder geval niet al te droevig uit op het vrt nieuws gisteren, hier komt nog een staartje aan. let op mijn woorden.

Die betekenisloze, doffe blik kan ook gewoon op een toestand van shock duiden. Komt wel meer voor wanneer mensen iets nog niet volledig kunnen bevatten. Dit gezegd zijnde zagen ze er idd wel marginaal uit.
 
Die betekenisloze, doffe blik kan ook gewoon op een toestand van shock duiden. Komt wel meer voor wanneer mensen iets nog niet volledig kunnen bevatten. Dit gezegd zijnde zagen ze er idd wel marginaal uit.

hmm weet het niet G, we kunnen het ons nog niet veroorloven om met wilde speculaties te spuien maar iets zegt me dat de familie er zelf voor iets tussen zit.
 
Het laatste nieuws als bron srr hoor maar lees dan maar enkel de link naar de standaard . Gisteren waren zij samen met het boulvaar nieuws op vtm al aan het roepen dat hij ook annick van uytsel heeft vermoord . Wat daarna ontkent werd door de speurders in leuven.

Gewoon afwachten voor je conclusies trekt en ALS de speurders er hier naast zitten met hun theorie hebben ze net het leven van een man naar de kl*te geholpen.

En als ze bewijzen hebben moeten ze die nog zien hard te maken want aan de plek waar ze gevonden zijn woont geen kat in een de buurt .Maar is het de laatste tijd wel kermis ramkraak , schietpartij op de politie met kalashnikov en nu dit en dat allemaal aan 1 snelweg afrit :eek:.
 
moet nu toch ff aan die film denken panic on the block...

oh wacht die was minder erg
 
gek verhaal!
 
Ik kreeg net link van haar facebookprofiel door van iemand, het meisje was op 30 december lid geworden van de groep:

i'd Like to be dead for a day, to see peoples reactions.

:angstig:

Ben ook wel benieuwd wat er gebeurd is met hun, maar als die buurman effectief de moordenaar is is hij wel superdom geweest om hun als targets te kiezen, of hij heeft door enorm groot toeval zichzelf gekloot :p.
 

Soortgelijke topics

Terug
Naar boven