Tandarts lijkt me wel leuk om te doen, daarnaast zijn er ook zat hbo/universiteit opleidingen welke werk buiten het kantoor bieden
Als je klaar bent met je mbo zou ik zeker kijken of er niet een geschikte hbo is waarvoor je de motivatie/mogelijkheid hebt. Zelfs al doe je het zelfde werk later, met een hbo diploma krijg je meer betaald..
Overigens dacht ik vroeger dat een tandarts echt episch veel verdiende, later bleek dat de beste vriendin van mijn ma (partime tandarts) een man heeft die bijna 200.000 per jaar verdiende

Maar goed, t verdient toch wel aardig..
---------- Post toegevoegd Tue 25 Sep 2012 om 00:46 ----------
Blijven er veel zitten op vmbo dan? Denk dat er best wel veel op 18/19 jaar wel klaar zijn..
---------- Post toegevoegd Tue 25 Sep 2012 om 00:48 ----------
Ik heb met 2 handen in mijn neus de havo afgerond met een 7. Als ik niet ingeloot wordt ga ik volgend jaar weer vavo doen en zorg gewoon dat ik gemiddeld boven de 8 heb = zonder loting binnen.