FatBasterd
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 28 sep 2016
- Berichten
- 933
- Waardering
- 657
- Lengte
- 1m86
- Massa
- 90kg
- Vetpercentage
- 30%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dat zal verschillen per SARM. Als de structuur lijkt op die van reguliere AAS, zullen die ongetwijfeld op eenzelfde manier afgebroken worden, en dat is met name hepatisch (lever).Weet iemand hoe sarms afgebroken worden?
Is het extra giftig voor de lever bij een stack?
Het is moeilijk om op deze vraag te antwoorden want we weten niet wat er in je pilletjes zit. Is het RAD140? Is het een prohormoon? Is het een anabool steroid? Eigenlijk zouden die sarms moeten kunnen getest worden op hun inhoud.Ik denk dat dus niemand een echt antwoord zal kunnen geven.Afgelopen maandag gestart met rad140 20mg per dag.
Sinds vandaag ineens een pijnlijk knobbeltje 2 cm naast mijn tepel, lijkt wel een opgezette klier of iets, of gyno?? geen idee.
Vraag is, is het mogelijk dat door de rad je hormoon huishouding zo dusdanig in de war is gebracht en dit soort geintjes komen en vanzelf wegtrekken?
Iemand ervaring hiermee?
Wie weet staat het wel compleet los van elkaar geen idee.
Puffy nipples altijd al gehad sinds de pubertijd dus was sws al vrij bang voor gyno vandaar de keus voor sarms..
Dat zal verschillen per SARM. Als de structuur lijkt op die van reguliere AAS, zullen die ongetwijfeld op eenzelfde manier afgebroken worden, en dat is met name hepatisch (lever).
Verder zijn alle SARMs die je oraal neemt hepatotoxisch, ongeacht hun chemische structuur. Dit lijkt een direct gevolg van androgeenreceptoractivatie in de levercellen. Dus als het enigszins resistent is tegen degradatie in de lever en werkzaam is, is het hepatotoxisch.

Omdat je meer te weten wilt komen over SARMs waar dit draadje voor is?

Als jij dat denkt.Dit is dus niet correct. De meeste SARMs hebben totaal geen effect op de lever. Het zijn SELECTIEVE androgene receptor modulatoren. Dus SELECTIEF en hechten niet, zoals anabole steroïden, aan receptoren in bijvoorbeeld de lever en prostaat. Dat is het voordeel van SARMS tov steroïden. Ik weet niet waar jij je hebt ingelezen @Galen , maar terug de schoolbanken in
Het is zelfs zo dat Cardarine (jaja, is geen SARM, maar wordt er wel toe gerekend) een positief effect heeft op je leverwaardes.
Ik baseer mij op onderzoek. Jij denkt kennelijk dat SARMs op een bepaalde manier werken... en dat spreek ik tegen op basis van wat ik gelezen heb. Prima, denk vooral verder, maar breng het hier niet als waarheid, want je zit er wat dit betreft naast.
Jij denkt je te baseren op onderzoek, dat is iets anders. SARMs vertonen lang niet zulke weefselspecificiteit als dat jij suggereert, verre van.Ik baseer mij op onderzoek. Jij denkt kennelijk dat SARMs op een bepaalde manier werken... en dat spreek ik tegen op basis van wat ik gelezen heb. Prima, denk vooral verder, maar breng het hier niet als waarheid, want je zit er wat dit betreft naast.
Maar waar baseer jij deze aannames dan op? Wel een unieke doorbraak in het SARMs verhaal namelijk!! Deel vooral je bronnen.Jij denkt je te baseren op onderzoek, dat is iets anders. SARMs vertonen lang niet zulke weefselspecificiteit als dat jij suggereert, verre van.
Ik betwijfel sterk dat je capabel genoeg bent om wetenschappelijke literatuur hierover te lezen en te interpreteren, maar mocht het je interesseren, James Dalton heeft hier veel over gepubliceerd.Maar waar baseer jij deze aannames dan op? Wel een unieke doorbraak in het SARMs verhaal namelijk!! Deel vooral je bronnen.
Jij denkt je te baseren op onderzoek, dat is iets anders. SARMs vertonen lang niet zulke weefselspecificiteit als dat jij suggereert, verre van.
Als SARMs daadwerkelijk werken zoals het de bedoeling was, dan werd het ook gebruikt in de medische wereld. Niet voor niets dat het niet gebruikt wordtMaar waar baseer jij deze aannames dan op? Wel een unieke doorbraak in het SARMs verhaal namelijk!! Deel vooral je bronnen.

Gozer, ik ben geinteresseerd en je kent me niet en al helemaal mijn achtergrond niet, dus oordeel niet of ik 'capabel genoeg ben'.... Beetje sneue reactie hoor.Ik betwijfel sterk dat je capabel genoeg bent om wetenschappelijke literatuur hierover te lezen en te interpreteren, maar mocht het je interesseren, James Dalton heeft hier veel over gepubliceerd.
Toen ik m'n paper schreef over AAS-geïnduceerde hepatotoxiciteit heb ik ook kortstondig een paragraaf over SARMs erin gehad (bij uiteindelijke publicatie eruit gelaten). En bij zowel een niet-steroïd SARM (MK-0773 zo uit m'n hoofd) als een niet-steroïd SARM (GTx-024 meen ik) zag je een stijging van markers van leverschade. Je ontkomt er simpelweg niet aan, zolang je hoog genoeg doseert voor anabole effecten krijg je dit erbij. Die selectiviteit waarvan jij suggereert dat ie extreem selectief is, is echt niet zo selectief. Ik vraag me trouwens af hoe jij dat zo zeker weet, meeste onderzoek dat ik ken kijken ze überhaupt niet naar de selectiviteit in leverweefsel. Meestal blijft het beperkt tot de 'levator ani', de prostaat en de zaadblaasjes (alle in ratmodellen).Gozer, ik ben geinteresseerd en je kent me niet en al helemaal mijn achtergrond niet, dus oordeel niet of ik 'capabel genoeg ben'.... Beetje sneue reactie hoor.
Ik ga lezen wat Dalton heeft geschreven, want ik sta open voor input en feedback. Alle onderzoeken die ik heb gelezen (de onderzoeken waarop iedereen zijn mening baseert) duiden echter op geen effect op de lever. Eigen gebruik, met bloedtesten vooraf en nadien (en zelfs een stiekeme echo van de lever), duidt ook op geen effect op de lever.
Het delen van onderzoek is alleen maar goed in een topic als dit, dus laten we het vooral positief benaderen en bronnen delen.
Dit is dus niet correct. De meeste SARMs hebben totaal geen effect op de lever. Het zijn SELECTIEVE androgene receptor modulatoren. Dus SELECTIEF en hechten niet, zoals anabole steroïden, aan receptoren in bijvoorbeeld de lever en prostaat. Dat is het voordeel van SARMS tov steroïden. Ik weet niet waar jij je hebt ingelezen @Galen , maar terug de schoolbanken in
Het is zelfs zo dat Cardarine (jaja, is geen SARM, maar wordt er wel toe gerekend) een positief effect heeft op je leverwaardes.
