Ironmind
Huge Freak
- Lid sinds
- 22 okt 2005
- Berichten
- 7.192
- Waardering
- 1.051
- Lengte
- 1m79
- Massa
- 87kg
- Vetpercentage
- 10%
Valt me op dat er steeds meer newbies met een paar posts toevallig een zooi ampullen mee hebben genomen van vakantie en hier om advies komen vragen.
Als je het mij vraagt zijn het gewoon gasten die snel d,r spulletjes willen slijten hier.
Als je je nog nooit in AS hebt verdiept en nog geen schema in elkaar kan zetten waarom loop je dan apotheken af op vakantie?
Of ik heb weer een dag dat ik ze zie vliegen...kan ook natuurlijk
Geef de TS het voordeel van de twijfel, hij loopt gewoon te klote, heeft geen zin om zelf zn kuur samen te stellen en uit te dokteren wat bij hem past!
weet je wat het woord forum inhoud?? een forum is zoals je zelf wel weet een roddelplein,,waar iedereen samen komt,,om de laatste nieuwtjes en MENINGEN te uiten,,,,,


Tuurlijk heb ik zelf ook gezocht op deze forum naar deze spullen en gekeken naar topics, ma extra info is toch altijd welom