AndroidHealthClinic

Review Isolaat Perfection - Body & Fit Sports Nutrition

Beoordeling:
star10.png
10/10 ++ Aanrader


  • Soort supplement: Eiwitten
  • Wat is de werking van dit supplement volgens de producent? Het is eigelijk heel simpel; hogere kwaliteit is onmogelijk. Of het nu is voor spieren of een dieet, of het gaat om het hoogste eiwitgehalte, laagste vetgehalte, beste oplosbaarheid, de smaak.... Isolaat Perfection wint altijd. Wij geven u de keiharde garantie, Isolaat Perfection is het allerbeste product verkrijgbaar. Wanneer u Isolaat Perfection eenmaal heeft geprobeerd dan zult u nooit meer anders willen.
  • Voor welk doel gebruik je dit supplement vooral? Vetverlies én spieropbouw
  • Hoe lang heb je het supplement gebruikt? Ongeveer 2 weken
  • Hoe is de smaak van dit supplement? Super
  • Welke dosis heb je gebruikt? 's Ochtends en voor en/of na de training
  • Waar heb je het supplement gekocht? Body&Fitshop
  • Welke extra voordelen gaf deze winkel? Geweldige service, in de vorm van snelle levering (half 10 besteld), cadeau's, nieuwe shakebeker, vriendelijke helpdesk en de prijs van de isolaat.
  • Wat heb je voor dit supplement betaald? 39.90
  • Zou je dit supplement in de toekomst opnieuw kopen? Absoluut. De smaak is super, oplosbaarheid, service en natuurlijk de lage v/k en hoge eiwitten.

Mijn review:


De keuze:

Normaal bestel ik altijd mijn producten bij de B&F-shop omdat ze de goedkoopste zijn van de Benelux, het snelste leveren (tot 22h), goede cadeau’s hebben en een zeer compleet assortiment en de vriendelijke service natuurlijk. De kwaliteit is gewoon enorm hoog (bijv. Whey Perfection, Total Muscle Solution etc).

Ik kocht hiervoor altijd de Iso-100 van Dymatize of de Necatar Isolaat van Syntrax, deze waren altijd uiterst laag in vet en koolhydraten en nagenoeg vrij van lactose. Alleen je betaalt de hoofdprijs voor deze producten.

Ik wil graag het beste voor mijn lichaam en betaal daar ook graag voor, al hoewel er sinds vorige week een alternatief voor gekomen is, de Isolaat Perfection. Doordat ik allemaal positieve reacties hoor, gratis weggeefactie door Leon is op ons forum word het toch allemaal wel interessant! Ik dus ook maar een pot kopen.

Zelf ben ik al 14kg afgevallen (108 naar 94kg) en probeer me gewoon af te trainen voor de zomer. Het meeste vet is er al af en er zit nog leuke massa op waarmee ik wel voor de dag kan komen. Ik wil gewoon nu de laatste anderhalve maand (ja, dan is het alweer zomer) gewoon even strak dieëten en laag in de KH zodat ik van de zomer er super bij sta. Dit past er gewoon super bij.

De levering:
Ik had meteen na release het product besteld om 21.37u en binnen twee minuten had ik al een verzendbevestiging. Dat ging allemaal vlot dus, hopen dat de TNT ook zo vlot zou zijn. Ja, die volgen het goede voorbeeld stonden volgende ochtend al bij me aan de deur. Het zat in een B&F-doos, shakebeker en een Protein Perfection Mix sample en een klein beetje vulsel.

De verpakking:
Nieuw van de Body en Fit is de verpakking, echt supermooi. Lekker glimmend, lekker fris en spreekt me gewoon aan. B&F Nuturition begint ook gewoon een groot merk te worden, dat merk je aan alles, kijk maar naar BSN. Die glimmen ook zo lekker J. Daarbij komt, het zijn ook gewoon top producten.

Meteen na ontvangst kon ik het natuurlijk niet laten om een shake te nemen. Ik had gekozen voor aardbei omdat de Whey Perfection en de Protein Perfection Mix (sample aardbei) ook zo fris waren in de aardbeien smaak. Ik ging er met een goed voorgevoel in, ik vulde mijn shakebeker met 300ml water en één maatschep, schudde eventjes en ja. Heel fijn poeder en erg goed oplosbaar!

Smaak:
Over de smaak, kan ik volgens mij vrij kort zijn, het is zoals ze schrijven Pure Perfectie. Echt goed dus! Ik weet dat je met concentraat eiwitten een heerlijke smaak kan creëren dus had het van een Isolaat totaal niet verwacht (ik koop ook graag bij XXL en BodyLab) en deze valt me echt niet tegen. Zeer verfrissend, lekker van smaak en goed van kleur. Aarbei = Aardbei! Smaak is wel persoonlijk natuurlijk, maar vind je de andere aardbei-producten van het B&F-merk lekker, dan komt deze er sowieso bij in de buurt! En dan als laatste, er zit gewoon 93% eiwit per 100 in. Dus ongekend hoog.

Conclusie:
De B&F maakt de verwachtingen gewoon weer opnieuw waar! Al 15 jaar gaat het verzenden goed, dus de basis was er gewoon. Af en toe wel eens een foutje maar dat maken ze dan bij de volgende bestelling vaak weer heel goed in orde! Het is super van smaak, super oplosbaar, super kwaliteit voor een lage prijs. Ik denk door dit product op de markt te brengen dat ze zich nog meer kunnen meten met de grotere merken!

Even kort alles op een rijtje:
+ Sensationeel van smaak
+ Geen schuim en goed oplosbaar
+ 900gr Nectar Isolaat voor 37.50 euro is duur, 39,90 voor 2000gr is voor een Isolaat goedkoop!
+ De nieuwe glimmende verpakking
+ Laag in k/v. 93% Eiwit.
+ Perfect voor een dieet.

Isolaat_Perfection.jpg
 
Laatst bewerkt:
Was dat maar waar......:D

Maar het is wel zo dat de producten van B&F prijs technisch en kwalitatief hetgeen maken dat ik het een ieder kan aanraden.

En ik als Ned Kampioen 100+ (gisteren behaald) dat best mag aanraden toch?:D:D:D

+1

heb morgen men white chocolate binnen hmmmm :zuip:
 
Was dat maar waar......:D

Maar het is wel zo dat de producten van B&F prijs technisch en kwalitatief hetgeen maken dat ik het een ieder kan aanraden.

En ik als Ned Kampioen 100+ (gisteren behaald) dat best mag aanraden toch?:D:D:D

Gefeliciteerd!!!!:1e: Respect:)
 
Was dat maar waar......:D

Maar het is wel zo dat de producten van B&F prijs technisch en kwalitatief hetgeen maken dat ik het een ieder kan aanraden.

En ik als Ned Kampioen 100+ (gisteren behaald) dat best mag aanraden toch?:D:D:D

Vooruit!
 
Dank!!!!:)
 
Je voelt de eiwitten gierend door je lichaam!
 
Wanneer komt de straciatella voor de Isolate Perfection?
 
De White Chocolate is best wel lekker , je proeft er de witte chocolade goed in :)
ik heb hem met water geprobeerd en met alpro melk ongezoet vind het alle 2 goed , alleen met melk is het wat romiger natuurlijk
goed werk body en fitshop ! :D
:zuip:
 
De White Chocolate is best wel lekker , je proeft er de witte chocolade goed in :)
ik heb hem met water geprobeerd en met alpro melk ongezoet vind het alle 2 goed , alleen met melk is het wat romiger natuurlijk
goed werk body en fitshop ! :D
:zuip:
We hebben lang en veel samples gehad om de juiste smaak te krijgen, maar volgens mij hebben we nu de meest gewilde smaak White Chocolate :)

Groetjes Ralf
 
is de scoop van de isolaat perfection dezelfde als die van whey perfection ?
zat geen scoop in men bus en heb het gevoel dat het een veel dichter poeder is ( dus dat je minder moet nemen van volume ).
heb helaas geen weegschaaltje, daarom vraag ik het.

banaan smaakt super btw
 
is de scoop van de isolaat perfection dezelfde als die van whey perfection ?
zat geen scoop in men bus en heb het gevoel dat het een veel dichter poeder is ( dus dat je minder moet nemen van volume ).
heb helaas geen weegschaaltje, daarom vraag ik het.

banaan smaakt super btw

Ja, de inhoud van de scoop is exact hetzelfde. Deze kun je dus perfect ook voor de Isolaat Perfection gebruiken:) (de scoop zal denk ik door beweging tijdens vervoer midden in het poeder zitten)
 
Persoonlijk vind ik de chocosmaak van Body en fitshop beter dan die van XXL nutrition (coconut bounty Bodyenfit vs chocolate xxl nutrition). Die van XXL is een beetje te zoet.
 
Even een vraagje over dit product, wat is het verschil tussen Isolaat Perfection en de Whey Perfection?
Ik ben een beginner, en gebruik nu de Isolaat Perfection gelijk na de training 1 scoop, dus weet niet of ik beter dat andere kan gebruiken en de isolaat nu even laten staan o.i.d.
 
Even een vraagje over dit product, wat is het verschil tussen Isolaat Perfection en de Whey Perfection?
Ik ben een beginner, en gebruik nu de Isolaat Perfection gelijk na de training 1 scoop, dus weet niet of ik beter dat andere kan gebruiken en de isolaat nu even laten staan o.i.d.

Ik zou gewoon voor de Whey Perfection gaan normaliter. Topkwaliteit van Volactive, het meest eiwit voor je geld en de beste smaken. Een betere koop is er niet:) Isolaat is nog iets verder gefilterd, neemt natuurlijk ook perfect op en bevat nog ietsje minder carbs en vet maar dat is in Whey Perfection eigenlijk ook al minimaal. De meerprijs voor Isolaat ga je daar niet uithalen. Als je Isolaat hebt staan, natuurlijk perfect. Als je weer gaat kopen dan Whey Perfection:)
 
Ik heb zeer snel last van acne, is het dan een goed idee om dit product uit te proberen?
 
Thanks voor je antwoord :)

Maar over dat acne wat toevallig iemand anders vraagt, krijg je dat sneller door die Whey Perfection? Want dan blijf ik bij m'n isolaat, heb er nu eigenlijk niet zoveel last van :)
 
Terug
Naar boven