- Lid sinds
- 11 okt 2004
- Berichten
- 15.710
- Waardering
- 666
Metal^militia zei:
hij wil nu eindelijk een keer van die kindertruien en broeken af en grote mensenkleding dragen

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Metal^militia zei:

Beast N°1 zei:ik ben 1m76-77.
men benen post ik pas binnen een maand of zes want de meeste kilos zitten op men lijf, vind ze met 60cm omtrek erg klein tegenover men body.
Beast N°1 zei:ik zal men benen wel eens posten binnen een aantal maanden als ze wat bigger zijn.

Metal^militia zei:Ik las ergens dat ie pas sinds een paar maanden benen traint.. nou dan ligt er toch nog een hoop potentieel open voor hem, naturel.
Loo zei:
Metal^militia zei:Ff rustig uurtje op kantoor ja.
Je hoeft niet meteen zo uit te vallen.. Roidrage?
Dacht neem eens een kijkje in dit gedeelte van het forum, maar het algemene beeld van de kurenden wordt weer eens bevestigd, duidelijk gevalletje gebrek aan doorzettingsvermogen voor mij.. het moet ff snel gebeuren.
)

Metal^militia zei:Zeker, maar hij gaat meteen in full-defence, hoewel ik het toch een terechte vraag vond van mezelf. . .
(je probeert toch zoveel mogelijk naturel eruit te halen en als ik z`n stats bekijk is dat lang niet het geval... en dan gaat m`n andere opmerking (ff snel etc..) wel op )

)
Loo zei:@Balboa; what the **** is dat met die negatieve karma joh![]()

Balboa18 zei:

