- Lid sinds
- 7 okt 2002
- Berichten
- 55.009
- Waardering
- 3.208
En Jay hem dan weer op schouders en armen.Jeetje.. Martinez kuiten zijn zo soft als wat
Hij pwned jay wel op rug en benen op deze foto's (bovenbenen dan)
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
En Jay hem dan weer op schouders en armen.Jeetje.. Martinez kuiten zijn zo soft als wat
Hij pwned jay wel op rug en benen op deze foto's (bovenbenen dan)
Dit zijn de foto's van Vic en Jay waarbij ze dezelfde poses deden:
![]()
![]()
...had Jay zeker niet als de Mr.O van 2007 ingeschat
, vond hem veel te smooth tenopzichte van Jongens als Dennis Wolf, Ronnie Coleman en Dexter Jackson...maar nette prestatie natuurlijk als je op 80% van je kunnen nog een Mr.O wint.
, geweldig tijdperk voor hem geweest met ongekende successen. Denk dat we over een paar jaar met weemoed terug denken aan de strijd tussen Coleman, Cutler, Badell etc.
.
.

Dit moet echt een zware domper voor Ronnie zijn. Ikzelf dacht even dat vic er met de prijs vandoor zou gaan. Hij zag er weer super uit.


Cutler was toch niet dé uitgesproken favoriet als vorig jaar? Vorig jaar was alles Cutler wat de klok sloeg en nu was het al veel minder toch? Anyway, om Mr. O te winnen moet je nog altijd scherp uit de hoek komen.
Top!
Als regerend Mr.O ben je altijd favoriet,de jury weet dat maar al te goed.Wat ook helpt is dat als je muscletech als sponsor hebt,muscletech is hoofdsponsor van de Mr.O.

Jay oogt een beetje soft. Mist hardheid en definitie. Duidelijk een foutje in zn timing. Vindt het nog steeds een nr 1 waard though!
Hoeveel prijzengeld slepen de mannen nu in de wacht?
