- Lid sinds
- 10 dec 2009
- Berichten
- 10.816
- Waardering
- 2.020
- Lengte
- 1m88
- Massa
- 83kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
een topic. Voor alle mannen, knullen, jochies, heren en andere
.
Dan zoeken we gewoon weer verder op het internet.
. Moest vroeg op.Ja weet ik, maar ik vond Jennifer leuker. Dus je heet voortaan Jennifer.
Haha grosje, jij bent volgens mij echt zo een type die zelfs van een brug zou springen als een vrouw je dat zegt te doen.
WRONG dude!![]()


Geweldig, alleen al opperen een topic voor de mannen om zich als vleesch te laten bekritiseren (ja tuurlijk, jullie zijn ook gevoelig en kwetsbaar, hahaha) leidt al tot data ver in de toekomst. Ahhh, zal het niet doen dan. Denk ik. Ga slapen. Benieuwd wat ik om 06:46 zal doen.
Ow en enrique is wat skinnie maar best lekker.


Kevin Levrone!
AllemaalBedoel je nou het lichaam van Kevin Levrone op die foto, dus waar hij niet meer trainde en vooral niet meer kuurde. Het lichaam dus van iemand die extreem groot is geweest, extreem heeft gekuurd, en het daarna allemaal heeft laten verslonzen. Of bedoel je Kevin Levrone toen hij nog meedeed aan de wedstrijden?

