willem010
Cool Novice
- Lid sinds
- 22 aug 2010
- Berichten
- 55
- Waardering
- 2
- Lengte
- 1m77
- Massa
- 80kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Zeker een net Fysiek. +
Je doelstelling is behaald. Dames blijven aan je plakken. En 2 be straight to the point, Je hebt het zonder maximale inspanning gedaan. Een fysiek waar ik naar streef.
Iedereen heeft dat duidelijk. Dan begrijp ik niet goed waar het (gebruikelijke) gezeur vandaan komt. Laat mensen in hun waarde.
De TS heeft gekozen om te gaan kuren. Wat hem een hart onder de riem stak om het BB serieuzer te kunnen opakken. Ik vind dat eerder een goede dan een slechte zaak.
Ja hij had er meer uit kunnen halen. Maar een hele mooie reactie die ik tussen deze pagina's vond was: Niet iedereen hoeft te leven als een caveman.
Dit is een publiekelijk forum. Niet alleen toegankelijk voor een selectieve groep BB. Klagen over het feit dat niet iedereen dezelfde doeleinden hier heeft, heeft geen nut. Respecteer en accepteer de mensen die geen 100kg willen wegen of ga op zoek naar een ander forum, (waarvan er genoeg te vinden zijn op het net) want anders zit je hier verkeerd.
Ik irriteer me mateloos aan bepaalde personen die altijd het bloed onder de nagels vandaan willen halen bij mensen die hun progressie foto's posten. Het lijken wel jaloerse vrouwtjes onder mekaar.
Dan las ik het een en ander over Noobs een slecht voorbeeld meegeven.
Iedereen die AAS gebruikt, heeft dit gedaan uit eigen motieven. (zijn eigen doeleinden bereiken)
Geen van deze mensen zou stoppen met het gebruik van AAS omdat hij een beginnende BB het zogenaamd slechte voorbeeld zou meegeven.
AAS zal dus altijd genomen worden uit eigen belang en dat zal ook zo moeten blijven. Iedereen die AAS gebruikt moet bij zichzelf de gevolgen nagaan, en zal zijn eigen verantwoordelijkheid moeten nemen.
Het is logisch dat de waardering voor een fysiek door vervroegd gebruik van AAS zakt. Maar begin bij mij niet de schijnheilige boon uit te hangen wat betreft het goede of slechte voorbeeld geven.
Geef mensen advies, deel je mening en leer mensen de les. Maar op een vriendelijke manier. Ik denk dat dit niet moeilijk zou moeten zijn, mits je daar even je best voor doet.
Tot slot wil ik even benadrukken dat 'Critmonster' op de nummer 1 plek op mijn lijstje is komen te staan wat betreft 'de grootste idioten op dit forum'.
Man man man, wat een grote bek altijd.
Snap echt niet waar al dat gehaat en die afgunst vandaan komt...
Tjah.
daar doe je nix aaan..
Gelukkig ben ik tevreden haha
en daar gaat het om,
mij persoonlijk maakt het niet uit of iemand heeft gekuurt of niet om zijn doel te behalen.
ookal is dit in een vroeg stadium.
persoonlijk zou ik het zelf afraden en heb ik dat bij mijn neefje ook gedaan.
die stond echt op het punt een kuur te nemen.
maar hij had echt helemaal geen basis en weinig trainingservaring,
hij zag dat het mij vrij makkelijk afging en dacht dat wil ik ook.
heb em gelukkig op een andere gedachtengang kunnen zetten![]()
Haat en afgunst zou ik het niet noemen, maar al die "negativiteit" komt door de reden dat JimmyNeutron zelf aangeeft.
Fijn voor jou dat je dat figuur hebt behaald op jou manier, maar je zegt zelf dat je het anderen zou afraden om het zo te doen. En dat is toch wat de meeste hier ook bedoelen en willen zeggen. Je hebt er niet eerst het maximale uitgehaald en je hebt je niet goed ingelezen vooraf. Dat zijn op zich toch twee belangrijke punten voor je aan kuren begint en, aangezien we hier allemaal goede vriendjes zijn op DBB, willen we enkel voor elkaar het beste en zeggen de "negatievelingen" onder ons even dat dit niet de "juiste" (?) manier was om tot dit resultaat te bekomen.


WE? en, vriendjes op dbb?
ga dat wat je nu post bij je ''vriendjes'' posten dan,van mensen met harde statistieken neem ik wel iets aan,
niet van 19jarige snotneuzen .
ik snap je.maar ik voel je niet
en ik heb idd mensen afgeraden ASS te gebruiken,
en dit was omdat mijn neef 61 kilo weegt en niet eens serieus doet trainen en denkt met een ''kuurtje'' 80 kilo te kunnen wegen.
ik heb voor de korte weg gekozen en zou het zo WEER doen
nergens geen spijt van.
![]()
Jonge serieus, jij verandert ook van gedacht en mening binnen de twee seconden he, zeker dat jij bij het juiste geslacht zit?
@Jorgyboy.
De manier waarop 'de vriendjes' op het DBB forum over het algemeen mensen adviseren is NIET op een motiverende manier.
Ik scheer nu (waar ik mij zeer van bewust ben) een grote groep over 1 kam. Maar iedereen zal begrijpen waar ik het over heb, mits men al een paar posts in het foto topic doorleest.
Je info klopt wat mij betreft van geen kant. JimmyNeutron heeft zich voor zover ik mij in de eerste paar pagina's heb ingelezen erg netjes gedragen tegenover minder nette reacties. Ik kan meerdere voorbeelden benoemen binnen deze sectie maar ik denk niet dat dit nodig is.
Daarbij heeft Jimmyneutron aangegeven te willen kuren, en er geen spijt van te hebben. Wat mij brent op mijn vorige post, die je volkomen lijkt te negeren.
Misschien moet ik het dan toch nog iets duidelijker brengen.
Ben jij JimmyNeutron zijn vader of moeder? Zo ja, lever ik verder geen commentaar en mag je mijn post als niet geschreven beschouwen.
je moet op nickelodeon.nl/forums zitten
niet hier
snotneus
Anyway, hier laat ik het bij. Er is niet voor niets zo'n strenge regeling hier op het forum bij de sectie AAS, maar we leven in een vrije wereld, dus als sommige mensen het normaal vinden meteen te beginnen kuren wanneer het wat minder gaat of je geen zin meer hebt, so be it.
aangezien we hier allemaal goede vriendjes zijn op DBB, willen we enkel voor elkaar het beste en zeggen de "negatievelingen" onder ons even dat dit niet de "juiste" (?) manier was om tot dit resultaat te bekomen.
En ik heb jou eerste post helemaal niet genegeerd, ik heb er zelf op gereageerd.
Iedereen heeft dat duidelijk. Dan begrijp ik niet goed waar het (gebruikelijke) gezeur vandaan komt. Laat mensen in hun waarde.
De TS heeft gekozen om te gaan kuren. Wat hem een hart onder de riem stak om het BB serieuzer te kunnen opakken. Ik vind dat eerder een goede dan een slechte zaak.
Ja hij had er meer uit kunnen halen. Maar een hele mooie reactie die ik tussen deze pagina's vond was: Niet iedereen hoeft te leven als een caveman.
Ik zeg enkel dat JimmyNeutron om de twee seconden van gedacht verandert, aangezien hij in de voorbije pagina's al meerdere keren heeft gezegd dat hij het NIET nog eens zou doen op deze manier en nu zegt hij dat hij het wel zou doen. Hij heeft zelf ook gezegd dat dit niet de juiste manier manier is, nu vind hij het wel ineens een juiste manier.
En dan zeg jij dat ik niet goed lees, volgens mij heb ik al deze dingen al meerdere malen hier gepost en heb ik wel degelijk gereageerd op jou post.
Wat zeiken jullie toch veel man, als hij wilt kuren dan doet hij dat toch. Als hij niet zwaarder dan 80kg droog wilt wegen maar nog wilt kuren dan doet hij dat toch.

je moet op nickelodeon.nl/forums zitten
niet hier
snotneus
