XXL Nutrition

Nieuw begin

Wat meer van belang is je bloedwaarden nu, vooraf. zonder dat weet je sowieso niet hoe het ervoor staat, en op 41 jarige leeftijd wel van belang.
 
Dank u voor de reacties, ik zal alles proberen te beantwoorden

Mijn eet schema ziet er als volgt uit met complimenten aan meneer Schwarzenegger :

Ontbijt: 3 á 4 hele eieren, 2 plakken bacon, 1-2 sneetjes Ezekiel Brood met amandelboter, of 40 gram havermout met honing, of een kwart avocado.
Pre-workout: Creatine-vrije supplementen met agmatine poeder.
Post-workout: Creatine, weight-gainer met BCAA's, langzame koolhydraten en gezonde vetten (2 scoops met volle melk).
Lunch: 280 gram rood vlees of vis, 180 gram groente of salade met avocado, macadamia's of olijfolie, 1-2 zoete aardappelen, 60 gram cashews, walnoten of amandelen.
Tussendoortje 1: Weight-gainer met BCAA's, langzame koolhydraten en gezonde vetten (2 scoops met 180ml volle melk).
Avondeten: 340 gram mager vlees, 1 á 2 cups (185 gram per cup), 180 gram groente of salade met avocado, macadamia's of olijfolie.
Tussendoortje 2: 450 gram huttenkase, 40-60 gram cashews, amandelen of walnoten

Ik ben idd 'n beetje eigenwijs. Maar niet gek!
Ik neem jou advies dus zeker ter harte. En zo zie je maar dat het goed is dat ik mijn vragen hier stel want mij werd aangeraden om met test+bold te beginnen.
Mag ik vragen waarom je vind dat ik eerst test only zou moeten doen?


Laatste 2 jaar train
gemiddeld 4x in de week best intensief. On die dagen komen alle spieren aan de beurt. Ik bega wel een grote zonde en dat is dat ik ook aan cardio doe. Het spijt me maar das gewoon een verslaving van me. Ik hou bij hoeveel calorieën ik tijdens de cardio-sessies verbrand en die eet ik er dan bovenop.


En ik geloof niet dat spelregels veranderen.
Ik ben van plan hard te blijven werken. Hoop dat een kuurtje me net iets meer beloning geven voor hetzelfde werk. Ik ben niet het type die in 3 maanden 25kg wil aankomen ofzo😅


Ja snap wat je bedoelt.
Laten we het houden op dat ik jong en goedgelovig was destijds en blind vaarde op het advies dat mij werd gegeven. Nu doe ik meer onderzoek(wat ik toen ook had moeten doen) en vraag ik hier advies. Beide dingen heb ik de vorige keer niet gedaan. En vandaar dat ik deca nu dus oversla(maar advies wat deca betreft is natuurlijk welkom) omdat de bijwerkingen mij afschrikken.

Met wat ik nu eet komen er mondjesmaat wat grammen bij. Zit al 'n tijdje op hetzelfde gewicht terwijl ik wel meer ben gaan eten en minder cardio ben gaan doen.

En wat boldenon betreft: die werd me aangeraden omdat je daar honger van schijnt te krijgen.

Fijne avond iedereen 👍
Ik eet heel anders...
 
4000 kcal is een prima start, kan je langzaam opbouwen met 300kcal per week dat je gewicht stagneert. Wel je vet en vocht in de gaten houden, soms is het gewicht een week gelijk maar gain je toch. Zou zelf niet langer als 2 weken aankijken als het gewicht stagneert. Qua training zou ik lekker een UB/LB split pakken en de cardio er in houden.

Oja, Boldenone lijkt me prima om friet mee te bakken, verder niet echt. Dat blijft toch persoonlijk dus daar ga je geen eenduidig antwoord op krijgen.
 
Laatst bewerkt:
4k een prima start terwijl ts nu 0.0 in kaart heeft wat ie daadwerkelijk aan kcal eet.

Wederom prachtig advies word er gegeven.
 
  • Like
Waarderingen: K82
Als ik ga kuren kan ik dan ook 4000 calorieën eten 😁 sorry kon het niet laten 😎

Baby Drinking GIF by reactionseditor
 
Geen anabolen. Ga eten. Je bent een ecto, je komt amper vet aan, anabolen zijn nog niet nodig. Bodybuilding gaat om je mentaal sterker maken door resultaten die je ziet in jou perfecte fysiek. Anabolen stelen die eer van jou als je er nog niet klaar voor bent. Heb respect voor je lichaam en anabolen, want geloof me, ze hebben geen respect voor jou.
 
Dit gaat niks worden.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #50
Hoi hoi, was een drukke week dus heb niet echt tijd gehad om op het forum te zijn.

Ik dank jullie voor alle feedback en ik ben tot een(andere) beslissing gekomen. Ik ga het toch minimaal een half jaar natuurlijk proberen en mijn voeding en bloedwaarden nog beter in kaart in brengen. Hopelijk gaat dat wat resultaten geven en zoniet dan horen jullie me wel.
Nogmaals hartelijk dank voor het advies en reacties mensen❤
 
Jij zegt dat dit ook een prima start is, maar hoe kan jij weten wat een “prima start” is als iemand nu geen idee heeft wat ie eet qua kcal?
Omdat hij denkt niet aan te komen op 4000kcal. Zomaar hoger gaan omdat je denkt niet aan te komen is gewoon dom op dit gewicht VS Kcal. Als het al klopt moet je de tijd nemen om dat te monitoren en opbouwen. Staat gewoon in m’n post.
 
Omdat hij denkt niet aan te komen op 4000kcal. Zomaar hoger gaan omdat je denkt niet aan te komen is gewoon dom op dit gewicht VS Kcal. Als het al klopt moet je de tijd nemen om dat te monitoren en opbouwen. Staat gewoon in m’n post.
Je begint met in te calculeren wat je nu eet en vanuit daar maak je aanpassingen. Willekeurig ergens beginnen is gewoon dom doordat je te hoog begint, te snel dik word, eetlust ellende, etc.

Breng in kaart wat je nu eet, anticipeer daarop. Denken is voor dommeriken, meten is weten.
 
Ik ga het toch minimaal een half jaar natuurlijk proberen en mijn voeding en bloedwaarden nog beter in kaart in brengen.
Dat lijkt me een erg verstandige beslissing. Een half jaar om te leren trainen en eten is niet erg lang. Mogelijk kan je het geld dat je aan anabolen wilde besteden eerst wel uitgeven aan goede begeleiding. Daarmee bedoel ik geen standaard personal trainer die een simpel diploma heeft gehaald of deftig gewicht kan verplaatsen, maar iemand die zijn/haar sporen heeft verdiend en echt iets weet, waaronder ook van blessurepreventie.


Hopelijk gaat dat wat resultaten geven en zoniet dan horen jullie me wel.
Zorg ervoor zou ik zeggen!

Stel een doel (wil je kracht, hypertrofie of meerdere diciplines en welke techniek en repranges horen daarbij?), leer jezelf kennen (wat voor reprange werkt voor jouw type spiervezels, hoe kan je blijven trainen in drukke periodes, wat is je belastbaarheid en hoe ga je daarmee om, aan wat voor gevoel herken je een effectieve training, wanneer moet je een stapje terug doen, hoe werkt periodiseren?), hoe kan je ervoor zorgen dat je voldoende eet om aan te komen en dat vol kunt houden enz.

Als je dat beheerst dan heb je een goede basis om te gaan kuren. Doe tegen die tijd alleen ook even goed onderzoek naar hoe het trainen met anabolen werkt. Het is bijvoorbeeld zo dat het minimale effectieve volume ontzettend afneemt (je hebt eerst na twee/drie setjes bench genoeg), terwijl je gpp/ fysieke vermogen om te trainen enorm toeneemt. Dat heeft weer effect op hoe je het beste kunt periodiseren.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven