XXL Nutrition

"Nieuws": emoboy zegt vaarwel!

Angelus

Gargantuan Beast
Lid sinds
4 feb 2008
Berichten
31.508
Waardering
3.499
Lengte
1m86
Massa
100kg
Vetpercentage
8%
Dertienjarige jongen pleegt zelfmoord uit liefdesverdriet
Een 13-jarige jongen uit het Henegouwse Ladeuze heeft woensdag zelfmoord gepleegd omdat hij de breuk met zijn vriendinnetje niet te boven kwam.

Amper 13 was Justin Breda, toen hij afgelopen woensdag zelfmoord pleegde. Het jongetje hing zich op in de tuin, omdat hij de breuk met zijn vriendinnetje niet te boven kwam. Zijn familie heeft het drama niet zien aankomen. "We hebben werkelijk niets aan hem gemerkt", vertelt papa Jean-Paul uit het Henegouwse Ladeuze. "Hij was nog steeds zijn eigen vrolijke zelf. Met geen woord heeft hij erover gerept." Het ex-liefje is een medeleerlinge. Ze heeft het erg moeilijk. Op school wordt ze extra in de gaten gehouden: "Wij laten haar niet aan haar lot over."

Verliefd
De jongen liep school op de école St.-Julien in Ath. Daar was hij verliefd geworden op een medeleerlinge, die het onlangs uitmaakte. "Hoe het precies gegaan is, weten alleen de twee betrokkenen", zegt onderdirecteur Dominique Pirson. "Maar alle leerlingen van het eerste en het tweede middelbaar zijn er wel kapot van. De leerkrachten - die het ook kwaad hebben - proberen zoveel mogelijk tijd met hen door te brengen en dit vreselijke voorval wat te kaderen. Zij krijgen daarvoor hulp van de psychologen van het CLB van Ath."

Begeleiding
Ook het ex-vriendinnetje van de jongen heeft het bijzonder moeilijk. Ze wordt extra in de gaten gehouden. "We laten haar geenszins aan haar lot over", benadrukt Pirson. "Ze krijgt speciale begeleiding." De vader van Justin koestert naar eigen zeggen geen wrok jegens het meisje. "Niemand heeft schuld aan dit drama. Het was gewoon niet te voorzien."

Jean-Paul hoopt dat z'n zoon - die vandaag begraven wordt in de Saint-Géry kerk van Ladeuze - zal herinnerd worden als een vriendelijke en joviale gast. "Hij was supergraag gezien in het dorp. Een jongetje op z'n fiets, met een glimlach van oor tot oor. Hij had humor, mijn kleine. Als de mensen een grapje maakten, vertelde hij altijd een mopje terug." Tijdens het afscheid zullen ook een medeleerling én een leraar het woord nemen. De andere scholieren hebben een tekstje gemaakt. "Ik hoop er troost uit te putten op de moeilijke momenten", besluit vader Jean-Paul.

http://www.hln.be/hln/nl/957/Belgie...en-pleegt-zelfmoord-uit-liefdesverdriet.dhtml


hoe hard faal je als je als 13jarige zelfmoord pleegt omdat je liefje het uitmaakt.
zulke k*temo's zijn we liever kwijt dan rijk -_-'

(hoewel ik wel onder de indruk ben dat hij niet zoals alle andere k*tkinderen een overdosis homopillen heeft gepakt)
 
Ik had op mijn 15e ook ernstige liefdesverdriet weet ik nog wel.. Dacht ook dat ik daar nooit overheen ging komen, maar zelfmoord wtf man. Als je daar doe bereid bent als je 13 bent dan zit er sowieso al een steekje los. Beter dat hij zichzelf nu heeft afgemaakt dan dat hij 7 jaar later 10 andere onschuldige mensen afmaakt.
 
Wanneer maak jij er eens een eind aan Angelus, want zulke k*temo's zoals jij zijn we liever kwijt dan rijk.
 
Jammer.
 
:roflol:, dat is pas zielig.
 
Jammer :(
 
Weer een p*ssy minder.
 
Ja, dat is wel lachen als iemand van 13 jaar oud zichzelf ophangt. Humor.
 
Ouders ?!
 
Iets in mij zegt dat we naar het maatschappij aan het evolueren zijn die niet meer omkan met lijden of tegenslag.

De generatie van onze grootouders zeiden vaak "het leven is afzien" en aanvaarden dat ook. Mede onder dwang van de Christelijke fabeltjes maar dat doet er nu effe niet toe.

Tegenwoordig is de maatschappij zo gericht op instant gratification en leefgemak dat het blijkbaar moeilijk is voor mensen om nog te aanvaarden dat het net de moeilijke momenten zijn die een mens vormen en harden. Ziek? Pilletje. Gebrek aan comfort? Koop dit product.

Trieste evolutie als je het mij vraagt.
 
Beetje sTloos topic, het laat alleen zien hoe een triest persoon jij bent.
 
Tja, zelfmoord vanwege liefdesverdriet wijst toch meestal op een aangeboren psychisch probleem dat vroeg of laat onherroepelijk opduikt. Dan liever zo dan dat er andere mensen bij betrokken raken (sterven).
 
Ga er naast hangen.
Zelfmoord is voor lafaards.
 
Wat een k*treacties, het had je eigen kind kunnen zijn, mocht god je ooit toestaan een idiote kloon van jezelf ter wereld te zetten.

Ik zit hier al wat jaartjes op DBB, maar de achteruitgang hier is gewoon niet te filmen.
 
Laatst bewerkt:
Wat een k*treacties, het had je eigen kind kunnen zijn, mocht god je ooit toestaan een idiote kloon van jezelf ter wereld te zetten.

Ik zit hier al wat jaartjes op DBB, maar de achteruitgang hier is gewoon niet te filmen.
Maar kloontjes aanmaken mag toch niet ?
 
Terug
Naar boven