XXL Nutrition

oke jongens, wie was het?

bascross

Massive Warrior
10.000 berichten
Lid sinds
2 sep 2005
Berichten
18.072
Waardering
2.879
Lengte
1m97
Massa
108kg
Vetpercentage
14%
Een 18-jarige leraar op een sportschool in Ede wordt verdacht van aanranding. De leraar zou meisjes van acht tot twaalf jaar onzedelijk hebben betast. De man is maandag opgepakt, maar gisteren weer vrijgelaten.

De leraar mag de sportschool in ieder geval niet meer betreden. De politie heeft de zaak nog in onderzoek. De sportschool heeft een waarschuwingsbrief naar alle ouders van kinderen op de sportschool gestuurd.

In januari kwam de eerste klacht over de leraar binnen. Hierna is een onderzoek gestart tegen de leraar. Hieruit bleek dat nog twee meisjes slachtoffer zijn geworden van de jonge man. Ook zij hebben aangifte gedaan. In verband met de privacy van de betrokkenen wil de politie verder niks over de zaak kwijt.

bron: http://frontpage.fok.nl/nieuws/376206/1/1/50/leraar-sportschool-gepakt-voor-aanranding-meisjes.html
Ik was het niet.
 
Ik ook niet
 
w5pj5.png
 
ach die vind ik net wat te oud dus ik was het niet....
 
Is sophiej nog heel?:O
 
Joran vd S is zooooooooooooooo 2009... :rolleyes:


2010 is het jaar van Sander V jwz. Nieuwe Media-hype bad guy.
 
Ik was het...
 
waarom dan weer 8 tot 12 jarige.
als ik het was geweest, BAM 14-26 jarige.
Gewoon omdat het kan :)
 
ik ben 22 dus ik heb een alibi :P
 
Lol toen ik de topic titel las moest ik meteen aan het sniperx topic lezen dat hij was aangemeld op een homo dating site :roflol:
 
kleine meisjes
:wanker:
 
Bastards :mad:
 
Ik ben 18.
 
Terug
Naar boven