AndroidHealthClinic

Review Perfection Bar - Body & Fit Sports Nutrition

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beoordeling:
star10.png
10/10 ++ Aanrader


  • Soort supplement: Eiwitrepen
  • Wat is de werking van dit supplement volgens de producent? Helpt je als sporter meer spieren op te bouwen
  • Voor welk doel gebruik je dit supplement vooral? Spieropbouw
  • Hoe lang heb je het supplement gebruikt? *
  • Hoe is de smaak van dit supplement? SUPER! Heb White Chocolat, smaak is echt heerlijk, gewoon een snack die je normaal ook bij een tankstation zou kopen.
  • Welke dosis heb je gebruikt? nvt
  • Waar heb je het supplement gekocht? www.bodyenfitshop.nl
  • Welke extra voordelen gaf deze winkel? Gratis kado's, binnen 24uurs levering etc, je kent het :)
  • Wat heb je voor dit supplement betaald? Normaal 32,90, nu tijdelijk 14,90
  • Zou je dit supplement in de toekomst opnieuw kopen? ZEKER!

Mijn review:

Het zijn gewoon heerlijke repen, goed van structuur en super van smaak. Gewoon lekker!
Er valt geen enkel vies of raar smaakje in de repen bespotten.

Het is echt PERFECT voor als je onderweg bent en geen shake kan nemen of bij je hebt.

Je kent het wel, je bent vaak van huis en om nou elke keer een shake beker met eiwitten mee te nemen, om die later ergens aan te mengen met water of melk.... :cool:

Deze Perfection Bars zijn voor mij zeker de oplossing en een blijvertje!

perfect bars2.jpg
 
  • Like
Waarderingen: Vonk
Haha ik weet precies wat je bedoeld, vroeger moest ik altijd braken van shakes die ik bij "de tuinen" kocht etc.
Uiteindelijk nam ik max 1 shake op trainings dagen omdat het gewoon om te kotsen was.

Toen over gegaan op body en fit! Drink nu me shakes voor de lol! Ook al is het niet eens nodig. Spul is gewoon verslavend lekker!

Precies deze zin, herken t helemaal. Had toen der tijd nooit geweten dat er beter spul was op de markt.
 
Gisteren mijn eerste perfection bar gegeten in de smaak banaan...
Echt heerlijk :D Vandaag meegenomen naar de gym en tussendoor even genomen, moest meteen een stuk afstaan aan iemand haha ;)
 
Zo he, ik post niet zoveel maar moest dit even kwijt. Na al jaren zeer tevreden te zijn met de Whey Perfection (cookies!) en de caseine vandaag beide smaken van de nieuwe eiwitrepen geprobeerd. Allebei heel erg lekker, zoiets had ik nog niet eerder op :) Ook de substantie is goed, niet te dik, maar ook niet te kruimelig... precies goed! Mijn favo (en van m'n vriendin) gaat naar de witte chocolade, maar ook de banaan is zeker prima te doen! Ik neem gewoon beide repen mee elke dag, en mocht het er een keer van komen dan kan ik dan altijd kiezen welke smaak ik neem :)

Top product en prima voedingswaarden!
Bedankt voor je complimenten over de Perfecton Bar. Het is enorm leuk om te horen dat het je zo bevalt. Perfection Bar is met sprong de nummer #1 eiwit!
perfect%20bars2.jpg


Gisteren mijn eerste perfection bar gegeten in de smaak banaan...
Echt heerlijk :D Vandaag meegenomen naar de gym en tussendoor even genomen, moest meteen een stuk afstaan aan iemand haha ;)
Haha, je zult de niet de eerste een stukje af heeft moeten staan. Ik ben ook altijd de sigaar :)

Ralf
 
En zodra je een stukje weggeeft ben je meteen een hele reep kwijt
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #485
Haha ik gaf het gister ook aan een collega, die zei: Dit kan nooit goed voor je zijn, daar is het veelste lekker voor :D
 
Veel te lekker, gelukkig lust niemand in huis witte chocolade :D
Krijg een probleem als er een melkchocolade reep komt.
 
De Perfection Bar is eigenlijk verreweg de beste koop, je hebt hiermee een heel goed product. Kwa gram eiwit kan je natuurlijk ook een shake oid nemen, maar dit is een heerlijke leuke en afwisselende aanvulling. Zeker een aanrader en goed om erbij te nemen:cool:

Nog 23 heerlijke repen dus:eek: We zijn nu druk bezig met een innovatie om je verplicht een smaak te laten kiezen, nu is altijd vooraf je smaak bepaald. Dat zal je dus in de toekomst helpen ;)

Ralf

Edit: Nog 12 repen. Ze gaan goed vooruit :lick:
 
Standaard in de sporttas zitten liever te veel dan te weinig eiwitten
 
Doos gaat veelte hard haha, voor het weekend maar weer nieuwe nemen. Weer smaak banaan denk ik :D
 
Voorlopig komt er nog geen melkchocolade reep, dus je zit gelukkig nog safe haha.:cool:

Oh haha. Ik dacht dat je twee doosjes had. Geniet ervan :zuip:

Ralf

Had ik ook, er is er al een van verorberd.;)

---------- Post toegevoegd Tue 5 Mar 2013 om 21:17 ----------

Doos gaat veelte hard haha, voor het weekend maar weer nieuwe nemen. Weer smaak banaan denk ik :D

Hoeveel repen eet je zo per dag?
 
Had ik ook, er is er al een van verorberd.;)

---------- Post toegevoegd Tue 5 Mar 2013 om 21:17 ----------



Hoeveel repen eet je zo per dag?

Zelf 1 maja als er nog iemand in huis is die ze stiekem ook wel erg lekker vind... :D Trouwens niet dagelijks hoor, vaak als toevoeging
om toch aan me eiwitten en kcal te komen als ik bijvoorbeeld onderweg ben of tijdens een zware training als extra eetmoment :)
 
grrrr ik herinner me die dagen dat ik hier continue een doos had staan naast mn mac.
Echt een TE lekker tussendoortje. Heb al WEKEN niet mogen snoepen gezien mn wedstrijd voorbereidingen.

1 ding weet ik wel, DIRECT terug in mn stack als wedstrijdseizoen erop zit.
Moet nog steeds die white chocolate proberen!

Miss my bars :(
 
En idd, moet zeggen ze zijn eigenlijk te lekker. Liggen me zachtjes te tergen in de voorraadkast.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #495
Moet je zeggen dat ze wel erg ideaal zijn voor op me nieuwe werk. Eerst nam ik shakes, maar ze zien me weer aankomen met die shake bekers. Eet nu gewoon een Bar. Maar ze gaan wel hard zo
 
dam.elke dag 1dat kost je een vermogen
 
Als afwisseling is het nog goed bij te houden en niet duur. Shakes zijn handig en een reep zeker in de auto. Dan heb ik weinig zin om een shake te maken en die in de auto te hebben tot ik thuis ben zodat ik de beker kan reinigen.
 
Moet je zeggen dat ze wel erg ideaal zijn voor op me nieuwe werk. Eerst nam ik shakes, maar ze zien me weer aankomen met die shake bekers. Eet nu gewoon een Bar. Maar ze gaan wel hard zo

Wat voor werk doe je dan.? Maar dam ze zijn zo lekker he
 
Ze zijn ook echt te lekker ja! Mede daardoor gaan ze zo ontzettend hard, moet alweer een nieuw pak hebben... :p
 
Ik neem de witte chocolade als ik niet genoeg eiwitten binnenkrijg door m'n "normale" voeding of als tussendoortje. Komen er binnenkort nog meer smaken?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Naar boven