Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
R.i.p. my friend.
---------- Post toegevoegd Sat 23 Mar 2013 om 10:58 ----------
woops een beetje grote foto, sorry
Dat had ik willen zien, zo'n beest onder een vrachtwagen.He got run over by a milk truck driver in Davos, Switzerland.
.

Hij was alles al kwijt. Hij moest van z'n dokter van de AAS afblijven anders zou dat z'n dood worden. Dus hij werd stukken kleiner en daarmee ook heel depressief als ik het goed heb begrepen.Dat had ik willen zien, zo'n beest onder een vrachtwagen.![]()
link?Hij was alles al kwijt. Hij moest van z'n dokter van de AAS afblijven anders zou dat z'n dood worden. Dus hij werd stukken kleiner en daarmee ook heel depressief als ik het goed heb begrepen.
Dus eigenlijk op late leeftijd pas begonnen met BB als ik die foto zie?
Dat was vooral vroeger een probleem met de kits, tegenwoordig met enth is dat niet echt een issue meer voor zover ik weet. Kan natuurlijk dat hij te weinig op controle is gegaan en/of al aangeboren probleem had.

