MuscleMeat

Schouder en stress

ProgressJunk

Novice
Lid sinds
19 mei 2010
Berichten
6
Waardering
0
Lengte
1m83
In eerste instantie: dank je voor je tijd om deze topic te lezen.

Ik heb nu al meer dan een jaar last van mijn rechterschouder.
Door de dag en 's nachts doet het pijn, maar bijna onopmerkbaar als ik druk met iets bezig ben.
Echter, als ik stress heb, doet mijn schouder veel meer pijn en dit hindert me toch wel bij het gewichtheffen.
Als ik voel op mijn schouder voel ik precies een bobbel. Als ik geluk heb is de pijn en de bobbel na een 5-10minuten masseren een pak minder. Na een paar dagen of week merk ik er bijna niets meer van, maar een aantal dagen daarna / week daarna komt het weer terug.

Weten jullie wat dit zou kunnen zijn en hoe ik dit sneller zou kunnen verhelpen als zich dit voordoet? Bedankt op voorhand.

(PS. Ik ben architectuurstudent dus een serieuze vermindering van stress zit er niet in jammer genoeg.)
(PS 2. De "bobbel" als ik het zo mag noemen situeert zich aan de rechtse schouder iets onder de trapezius spier. Ik kan het best beschrijven als het gevoel van een gezwollen spier als het dat is.)
 
misschien even langs je dokter gaan?
 
Als het door stress komt kun je eens kijken of je door stress niet de hele dag met opgetrokken schouders o.i.d. achter de computer zit.. Kans op RSI of KANS(Klachten van Arm, Nek of Schouder) is er ook.. ( http://kennisring.nl/smartsite.dws?id=34705 )

Maar voordat je nu aan zelfdiagnose gaat doen ofzo eerst naar de dokter gaan, want als je hier verkeerd mee omgaat zou je er best weleens spijt van kunnen krijgen.

Sterkte ermee, want ik weet hoe vervelend schouderpijn is!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Dank je wel voor het antwoord. KANS (ik zeg liever niet RSI want dat klinkt zo overdreven precies) beschrijft vrij goed wat ik heb. Ik heb een zelftest gedaan op gezondheid.be en die concludeerde dat mijn situatie ivm dit toch moet veranderen.

Volgende keer dat ik ziek ben en naar de dokter moet zal ik het hem vertellen.

Weet iemand toevallig dingen die ik kan doen om stress te verminderen (zonder pillen)?
 
Ik heb ook KANS gehad, en wat voor mij het beste heeft gewerkt was het opletten op mijn lichaam, en zodra ik constateerde dat ik mijn schouders (ik had/heb de neiging om a.h.w. mijn schouders op te halen en zo te houden) opgehaald waren ze te ontspannen..

Er zijn een hele hoop dingen die kunnen helpen bij stress: wandelen door een bos oid, joggen, yoga, thai chi etc etc
Het zou theoretisch het beste zijn om de oorzaak van de stress aan te pakken, maar dat kan of wil je misschien niet..

Niet vergeten naar je huisarts of een fysiotherapeut te gaan voor adviezen van mensen die er veel meer van weten!

Sterkte!
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven