Darkey
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 17 jun 2007
- Berichten
- 1.526
- Waardering
- 7
- Lengte
- 1m82
- Massa
- 91kg
- Vetpercentage
- 14%
Jongens... we zoeken een nieuwe topic van de week editor. Liefst iemand die het hele concept goed begrijpt en kan toepassen. Als je beetje leuk kan schrijven is dat natuurlijk een pluspunt.
Liefst iemand die het wil volhouden voor wat langer dan enkele maanden deze keer. Veel tijd kruipt er nu ook niet in (15min per week ofzo). Stuur maar een pm als je interesse hebt, graag alleen serieuze en gemotiveerde mensen![]()
Leden,
In oveleg met BigT heb ik de schone taak van moderator voor het Topic van de Week op me genomen. Ik zal er even in moeten rollen maar om snel te kunnen starten wil ik de post oppakken en de laatste sugestie nemen waar een aantal leden op gereageerd hebben: Supercompensatie of Overtraining.
Ik zal proberen nog deze week een start te maken zodat jullie weer bij kunnen dragen aan de Topic van de Week.






