Rah Rah Man
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 20 apr 2008
- Berichten
- 4.102
- Waardering
- 338
- Lengte
- 1m71
- Massa
- 90kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Oja. Ik houd niet zo erg van vleeswaren op brood (ben gek van chocolade pasta, is slecht.)
7.00uur (soms 7.30)
2 sneedjes tarwe met pasta (dun laagje, dubbel) 1 - 2 glazen melk.
10.00uur. 1 - 2 glazen (grote) water. En een koekje (verschillend.)
12.30uur. 1, soms 2 sneedjes tarwe met dun laagje pasta. + 1 sneetje met worst wat er is (als het er is kipfilet) en 1 tot 2 glazen halfvolle melk
15.00uur. 1 - 2 glazen (groot) water. en koekje.
16.30uur. 1 glas water omdat ik dan dorst heb (warm weer.)
17.30uur. Warm eten. Bord vol met groenten/aardappels. Meestal geen vlees.
19.00uur. Soms glaasje melk (bierglas) omda ik dorst heb
20.00uur 1 - 2 glazen water/melk en koekje.
In weekenden. 1 - 2 schaaltjes chips (meestal 1 wokkels naturel)
moet je hartslag perse 130 voor beste vet verlies mag het niet bv 150-160 zijn of je gewoon 20 minuten leegrijden?
Voor puur vetverlies zou je hartslag ongeveer tussen 60% tot 65% van je maximale hartslag moeten zitten. Je maximale hartslag kun je berekenen door van de waarde 220 je leeftijd af te trekken. Als je bijvoorbeeld 20 jaar bent, dan is je maximale hartslag dus 200. Vervolgens neem je 60% en 65% van 200, dat is dus 0.6 maal 200 en 0.65 maal 200, dat geeft: 120 en 130. Dus als je gaat fietsen, joggen, crossen, dien je ervoor te zorgen dat je hartslag ongeveer tussen die 2 waarden schommelt, voor minstens 20 minuten. Als je het een beetje goed wil doen dan train je 30 of 40 minuten. Omdat dit lange periodes betreft, kun je het beste de weerstand van zo'n apparaat waarop je traint een beetje aan de lage kant houden, dan houd je het gemakkelijk vol (zeker als je wat mp3 meeneemt).
Als je hartslag hoger is dan hierboven, bijvoorbeeld 150-160 (75%-80%) dan ben je meer bezig met het opbouwen van je conditie, natuurlijk verbrand je dan ook wel calorieën, maar je helpt niet bepaald je stofwisseling op gang (bij een hartslag van 60%-65% juist wèl). Het is dus geen effectieve manier om ècht gewicht te verliezen.
De zogenaamde vetverbrandingszone is minder effectief dan cardio uitvoeren op 70 a 75% van je MHR. Nu verbrand je procentueel gezien wel meer vet per tijdseenheid als je traint op 60 a 65% maar op 70 a 75% (liefst op 75%) is de absolute vetverbranding nog steeds hoger dan die op een lagere intensiteit.
Cardio moet echter geen lijdensweg worden, als je jezelf beter voelt bij een lagere intensiteit kan je die beter aanhouden. Ook al zou trainen op 70 a 75% van je MHR nog niet heel zwaar mogen aanvoelen.
Ligt geheel aan de conditie van de persoon, iemand met een slechte conditie zit met een kleine inspanning als aan 70-80% van max hb.
De zogenaamde vetverbrandingszone is minder effectief dan cardio uitvoeren op 70 a 75% van je MHR. Nu verbrand je procentueel gezien wel meer vet per tijdseenheid als je traint op 60 a 65% maar op 70 a 75% (liefst op 75%) is de absolute vetverbranding nog steeds hoger dan die op een lagere intensiteit.
Cardio moet echter geen lijdensweg worden, als je jezelf beter voelt bij een lagere intensiteit kan je die beter aanhouden. Ook al zou trainen op 70 a 75% van je MHR nog niet heel zwaar mogen aanvoelen.
Bij 38% vet moet je gewoon proberen wat nog oke aanvoelt. Kies een intensiteit waarbij je nog een gesprekje met iemand kan voeren en niet helemaal buiten adem bent. Is dat bij een hartslag van 130, prima. Zit je op een hartslag van 110, ook goed. Als je maar begint en regelmatig die cardio doet naast je krachttraining. Cardiovasculaire conditie bouw je heel snel op, dus het aanvangsniveau is niet zo boeiend.
