XXL Nutrition

Verenigde Staten

'Nieuw onderzoek FBI heeft geen invloed op voorsprong Clinton'
De Democratische presidentskandidaat Hillary Clinton behoudt haar voorsprong van 6 punten op haar Republikeinse opponent Donald Trump.

Dat blijkt uit een poll van NBC News na het nieuws dat de FBI het onderzoek naar de e-mails die Clinton verstuurde als minister heeft heropend. Dit nieuws lijkt weinig tot geen effect te hebben op het stemgedrag van de Amerikanen.

Van de ondervraagden zou 47 procent nu op Clinton stemmen tegenover 41 procent op Trump. Wanneer de twee onafhankelijke kandidaten die mee doen aan de race niet worden meegerekend, loopt Clinton zelfs verder uit op Trump: 51 tegenover 44 procent.
http://www.nu.nl/verkiezingen-vs/43...bi-heeft-geen-invloed-voorsprong-clinton.html
 
Van de ondervraagden zou 47 procent nu op Clinton stemmen tegenover 41 procent op Trump. Wanneer de twee onafhankelijke kandidaten die mee doen aan de race niet worden meegerekend, loopt Clinton zelfs verder uit op Trump: 51 tegenover 44 procent.
Wat vind jij van alle schandalen die rondom Hillary hangen, heb je daar een mening over?
 


Donna Brazile.. oh oh. Black lives matter.

---------------------

 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #1.287
Dit is waar Ice Cube naar refereert:



Haar speech was in het kader van de (achterlijke) three strikes wetgeving.

ps: celebrities moeten hun bek houden
 
Laatst bewerkt:
Er zitten, bij wijze van, blacks 40 jaar vast voor paar gram wiet. Gek land dat Murica.
 
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

:roflol:
 
hou die oranje broek maar klaar Hillary :)

Trump's HUGE Rally crowds vs HIllary Clinton's TINY crowds


 
HILLARY “LOST IT” AFTER BEING ASKED ABOUT FBI INVESTIGATION

 
Ook Donald Trump is de fout in gegaan met zijn e-mails. Dat blijkt uit onderzoek van het Amerikaanse blad Newsweek.
Volgens het blad hebben bedrijven van Trump de afgelopen jaren duizenden e-mails, digitale opnames en papieren documenten vernietigd die eigenlijk aan de rechter overgedragen hadden moeten worden.

Rechtszaken vertraagd
Ook zouden Trump en zijn bedrijven regelmatig rechtszaken vertragen. Newsweek onderzocht duizenden rechtszaken tegen de Republikeinse presidentskandidaat.
Het blad noemt de conclusies opvallend, omdat Trump zijn rivaal Hillary Clinton juist aanvalt op haar e-mailgedrag. Clinton zou tijdens haar periode als minister persoonlijk e-mails van haar server hebben verwijderd.

Watergate-schandaal
De FBI heropende hiernaar vrijdag het onderzoek. Trump noemt Clintons e-mailgedrag 'het grootste politieke schandaal sinds Watergate'.
Trump zelf heeft nog niet gereageerd op de aantijgingen van Newsweek.

http://www.rtlnieuws.nl/buitenland/ook-donald-trump-sjoemelde-met-e-mails


----
Toch vind ik het een groot verschil wanneer je met je bedrijf dingen doet, of in het geval van Hillary een pay-for-play operatie runt binnen de regering van de Verenigde staten.
 
Michael Moore zal echt geen Trump stemmen. Maar het is aardig te lezen hoe snel Corleoné uit zijn rol valt en overgaat op het keuren van kleding en schrijft dat hij zich als een man moet gedragen. Laat Nietzsche het maar niet horen.
 
Michael Moore zal echt geen Trump stemmen. Maar het is aardig te lezen hoe snel Corleoné uit zijn rol valt en overgaat op het keuren van kleding en schrijft dat hij zich als een man moet gedragen. Laat Nietzsche het maar niet horen.

Moore had trouwens gelijk in dat er uit geknipte stukje. Prima analyse imo. Ik vond de rest van z'n show wel aardig hier en daar maar wel erg pro-Clinton. Ik snap eigenlijk niet hoe je als Bernie Sanders aanhanger zo makkelijk kunt switchen naar Clinton.
 
Ja van Bernie Sanders is het puur politiek om achter Clinton te staan (had niet gedacht dat dat zo makkelijk zou gaan overigens) maar zijn stemmers waren veelal erg uitgesproken negatief tegenover Clinton. Niet stemmen is voor velen denk ik geen optie, independent party evenmin en Clinton heeft o.a. toegezegd de banken aan te gaan pakken. Het zijn heel merkwaardige verkiezingen, een groot zooitje.
 
Inhoudelijk wijken Sanders en Clinton maar heel weinig van elkaar af. Het verschil zit hem in de persoonlijkheid, niet in de manier waarop ze zaken zouden aanpakken wanneer ze president zouden zijn. Het contrast tussen Clinton en Trump is oneindig veel groter.
 
Michael Moore zal echt geen Trump stemmen. Maar het is aardig te lezen hoe snel Corleoné uit zijn rol valt en overgaat op het keuren van kleding en schrijft dat hij zich als een man moet gedragen. Laat Nietzsche het maar niet horen.

Dacht idd al dat er iets niet klopte, want herinner me nu dat nieuwsbericht dat me toen tegen de borst stootte waarin hij 5 redenen aangaf waarom Trump de verkiezingen ging winnen terwijl hij zelf anti trump is.. Indien Trump wint kan hij dus zeggen dat hij het voorspeld had en indien niet kan hij zeggen dat hij blij is dat z'n voorspelling niet uitgekomen is..

& titel en filmpje is wel erg misleidend imo.
 
Terug
Naar boven