- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 59.513
- Waardering
- 22.094
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Kennen jullie nog die oude Hongaarse keeper met dat broekie?![]()
nee, ik kijk naar de wedstrijd maar ik vind er geen zak aanZwitserland weet ik niet veel over, maar Wales is een goede ploeg hoor, die kunnen dit toernooi gaan verrassen, kijk niet alleen naar het affiche.
Hongarije heeft een rijke voetbalcultuur en geschiedenis, tel ik mee als groot, net als Feyenoord.
Mooi dat er volk in het stadion zit maar is toch helaas niet de real deal. Niet lekker voor de sfeer tijdens een EK. Rafa vs Djoko op eurosport trekt me meer.
Alles zit gewoon tegen. Uitstel door Corona heeft de voorpret vorig jaar al verpest. De WK kwalificatie is al bezig.
Halflege stadions voor 0,0 sfeer.
Oliedom schema met 24 landen en daardoor bijna geen aantrekkelijke wedstrijd. Het speciale om deel te mogen nemen is helemaal weg.
Concept met al die speelsteden vind niemand aantrekkelijk. Gewoon één land. Twee is zelfs volkomen onzin.
Oranje met een team irritante rappers en kansloos waardoor de beleving ook minder is.
En ik denk dat die domme Nations league het EK ook heeft vermindert in prestige. Ipv één leuk toernooi heb je nu twee net niet toernooien. Het is toe muts.
Vroegah met 16 landen was haast elke wedstrijd een top wedstrijd. Je had altijd in de poulefase al spanning en alles of niets wedstrijden. Nu gaan er zelfs nummers 3, zonder enige wedstrijd te winnen, door naar de volgende ronde.
Heb vaak zat deze discussie gehad met Braziliaanse contacten. Ze verklaarden mij voor gek, maar de wereldkampioenen van 2006, 2010, 2014 en 2018 komen toch echt allemaal uit Europa.Ze hebben wel lekker 5 bekers. Duitsland is dan weer recordhouder met het aantal behaalde finales. (8)
