AndroidHealthClinic

Sticky Voetbal Topic

't blijft een vreemd gezicht, Pippo Inzaghi als trainer.
 
Is z'n broer, Pipo
 
Simone dan, maakt geen reet uit. :D
 
Voel weer door het scherm heen een warme gloed
 
Spreekt men in dit topic ook wel eens over matchfixing? Best een actueel onderwerp namelijk: in Duitsland is het voortaan een misdaad om samen te spannen op het gebied van matchfixing. (bron: [Link niet meer beschikbaar]). Ik vroeg mij af: hoe zit dit bij ons? Ik dacht altijd dat er al zulke wetgeving was, maar ik weet het niet zeker, en ik weet ook niet of wij net zulke strenge wetgeving hebben. Weet iemand hier op dit forum hier meer over?
 
Tony Adams moet Granada gaan redden :lol:
 
Neville 2.0

article-0-1FC4C0B500000578-74_306x423.jpg

:roflol:
 
Laatst bewerkt:
Kwijlend hondje
 
Palmares is brandhout qua managen en dan trainer worden in de beste competitie ter wereld van een degradant waar elke wedstrijd een finale is. Granada is doomed.
 
Wenger out!
 
Hoop dat het voetbal van vanavond de pro league wat doet vergeten :clap:
 
Borussia Dortmund meldt dat er kort na het vertrek in het hotel op weg naar het stadion een incident is gebeurd. "Er is een bomexplosie geweest bij de spelersbus op zo'n 10 kilometer van het stadion." De Duitse politie heeft het over drie explosies.

Wat is dit voor gekkigheid? :roflol:
 
Wedstrijd verplaatst naar morgen om 18:45
 
Zou het de Varkensvlees Brigade zijn?
 
Dat gevoel wanneer je na al die jaren nog steeds Buffon in doel bij Juventus ziet.

:wanker::gay:

Mathieu, douchen met je bloedkop!
 
Umtiti en Mathieu zijn geen Barca spelers. Schelveccio zei het net ook al.
 
Paulo:bow2:
 
Terug
Naar boven