Fitness Seller

Sticky Voetbal Topic

Get round the back. England!!!
 
Razvan Marin van Standard op weg naar Ajax

Standard lijkt na dit seizoen één van zijn smaakmakers te moeten laten gaan: Razvan Marin is immers op weg naar Ajax. De Amsterdammers zouden 12 miljoen euro betalen voor de 22-jarige Roemeen, die in Luik nog een contract had tot 2023. Hij zou voor vijf seizoenen kunnen tekenen.

Marin kwam als veelbelovend toptalent in januari 2017 voor zo’n 2,4 miljoen euro over van FC Viitorul en bevestigde al het goeds meteen in Luik. Dit seizoen was hij al goed voor 5 goals en 6 assists.
 
Ik zag die Marin nog scoren van de week
 
I5ekZ7S.jpg

Ik zag die Marin nog scoren van de week
Perfect tweebenig zo te zien. (diepe bal @ 1:38)
 
Beter een grote naam gekocht. Dan tweede garnituur rommel.
Toch zat geld.
 
Ze maken er vast nog winst op later.

Ben benieuwd of ze een poging zullen wagen om Cilissen terug te halen. Want Barcelona heeft naast De Ligt blijkbaar ook interesse in Onana.

Gewoon één grote deal van maken.
 
Echt gevestigde naam zal wel keer leuk zijn.Zoals toen Laudrup kwam vroeger. Misschien Jan of Toby.
 
Ik hoop dat ze niet terug te nostalgisch worden met het terughalen van spelers. Het terughalen van Jan of Toby wanneer ze 33 jaar zijn lijkt me niet meer echt de moeite.

'k Zou het lekker bij spelers van 28-30 houden.
 
Achterin bij Juve zijn ze ook dik dertig. Kepler Pepe speelt de sterren van de hemel bij Porto. Ramos, Pique etc etc
 
Ik snap wat je bedoelt dat je dan tijdje mee tegen aan kunt. Voor je het weet zijn ze ook weer weg als ze geld ruiken.
 
Kluivertje terug lokken
 
‘Ajax is enthousiast over ’parelplan‘ en informeert naar middenvelder’
Barcelona gaat in de toekomst mogelijk veel talenten stallen bij Ajax, zo meldt Mundo Deportivodinsdagochtend. Sport meldde al dat de twee clubs nadenken over een samenwerking, mede omdat de bestuurders van de clubs een goede relatie onderhouden. Barcelona ziet het zitten om enkele 'parels' te stallen in Amsterdam, zo klinkt het.

De goede verstandhouding tussen beide clubs is onlangs verstevigd tijdens de onderhandelingen over Frenkie de Jong, die voor maximaal 86 miljoen euro naar Barcelona verkast komende zomer. Ook de gesprekken aangaande een overstap van Matthijs de Ligt verlopen soepel, zo luidt het bericht. Barcelona overweegt bij de transfer van de verdediger een speler naar de Johan Cruijff ArenA te sturen. Ook na de overstap van De Ligt wil Barcelona meewerken om talenten te stallen bij Ajax.

De optie dat verdediger Jean-Clair Todibo tijdelijk naar de Amsterdammers verkast als onderdeel van de deal van De Ligt was eerder al bekend in de Spaanse media. Volgens de genoemde krant heeft Ajax ook al geïnformeerd naar Alex Collado, een negentienjarige middenvelder annex buitenspeler die zijn debuut voor de hoofdmacht van de Catalaanse topclub nog moet maken.

Daarnaast suggereert Mundo Deportivo dat ook verdedigers Chumi en Juan Miranda en middenvelders Oriol Busquets, Riqui Puig en Monchu mogelijk de overstap maken naar Ajax. Miranda zou wellicht als vervanger van Nicolás Tagliafico kunnen gaan fungeren. De Argentijn wordt in verband gebracht met een vertrek bij Ajax, waardoor Miranda zijn plek kan overnemen.
Busquets en Puig staan wel te boek als grote talenten.
 
Zo, zijn paar fantastische wedstrijden in de EK kwalifficaties.
 
Alleen jammer dat hij geen geld mag uitgeven.
 
Van Gaal kritisch op Solskjaer: ‘Hij parkeert de bus, net als Mourinho’
Ole Gunnar Solskjaer maakt als interim-manager van Manchester United indruk door zijn goede resultaten, maar Louis van Gaal heeft zijn bedenkingen bij de Noor. De Nederlandse oud-trainer vindt niet dat Solskjaer de speelstijl van the Red Devils heeft veranderd sinds hij het stokje van de ontslagen José Mourinho heeft overgenomen. Van Gaal is van mening dat Manchester United onder Solskjaer nog altijd ‘de bus parkeert’, net zoals dat gedaan werd onder Mourinho.

Onder leiding van Solskjaer slaagde Manchester United erin om de weg naar boven weer te vinden. In de Champions League werd ten koste van Paris Saint-Germain de kwartfinales bereikt en de spelers zijn zeer te spreken over de werkwijze van de interim-manager. Volgens diverse Engelse media duurt het niet lang meer voordat Solskjaer definitief wordt aangesteld. Van Gaal heeft echter zijn twijfels over de opvolger van Mourinho. “De manager na mij (Mourinho, red.) veranderde de tactiek en koos ervoor om de bus te parkeren en op de counter te spelen”, legt Van Gaal uit in een interview met de BBC. “Nu is er een andere coach die de bus parkeert en op de counter speelt. Het belangrijkste verschil tussen Mourinho en Solskjaer is dat Solskjaer zijn wedstrijden wint.”

Hoewel Manchester United volgens Van Gaal niet op een andere manier is gaan spelen, werpt de werkwijze van Solskjaer zijn vruchten af. “Ik ben er niet bij, maar het lijkt erop dat er iets veranderd is en de sfeer lijkt beter te zijn. Het is ook zo dat Solskjaer de positie van Paul Pogba heeft veranderd. Hij speelt nu op een positie waar hij belangrijker is”, aldus Van Gaal, die nog altijd niet te spreken is over de huidige speelstijl. “De manier waarop Manchester United nu speelt, is niet de manier waarop gespeeld werd onder Ferguson. Het is verdedigend, countervoetbal. Als je daarvan houdt, dan is dat zo. Als je dit opwindender vindt dan mijn saaie aanvallende speelstijl, oké. Maar het is niet zoals ik het zie.”

Manchester United verloor eerder deze maand met 2-0 van Arsenal en werd vervolgens door Wolverhampton Wanderers uitgeschakeld in de kwartfinales van de FA Cup. “Solskjaer heeft nu twee keer verloren en dat moet hij zien te managen”, gaat Van Gaal verder. “Het is belangrijk dat Manchester United zich kwalificeert voor de Champions League, net zoals dat belangrijk was toen ik nog manager was. Maar ze kunnen de Champions League ook winnen, want doordat ze zo verdedigend spelen is het lastig om van ze te winnen. En dat is het resultaat van het werk van Mourinho.”

Van Gaal is ook kritisch op Mourinho en Solskjaer, omdat beide trainers weinig oog hebben voor talent. “Ik las ergens dat Mourinho over mij zei dat ik alleen maar uit noodzaak met jonge spelers speelde. Niet waar. Ik creëerde de noodzaak”, zegt Van Gaal. “Manchester United had meer dan dertig spelers. Ik heb dat aantal teruggebracht naar 23. Ik had daardoor meer ruimte voor de jeugdopleiding. Dat heb ik bij iedere club gedaan waar ik werkte. Dat is de reden waarom zoveel jonge spelers onder mij hebben gedebuteerd.”

“Veel trainers, zoals Mourinho, geven talenten nooit de kans. Ja, vijf minuten. Solskjaer, tien minuten. Dat is geen kans. Een hele wedstrijd is pas een kans”, aldus Van Gaal, die van mening is dat een team wel goed uitgebalanceerd moet zijn. “Te veel ervaring is niet goed. Dan ga je spelen op de automatische piloot. Je moet niet vergeten hoe inspirerend jonge spelers kunnen zijn. Als je niet bereid bent om jonge spelers te vertrouwen, dan ben je niet geschikt om te werken als hoofdtrainer bij een club met een jeugdopleiding.”
Trololol... Louis is seniel geworden.
 
Terug
Naar boven