- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 59.513
- Waardering
- 22.094
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ook niet bij Les Chokèrs?Het valt me wel op dat Buffel niet samenspeelde met sommige spelers. (bv. Nilis, De Bilde...)
Correct
De toekomst van Gareth Bale ligt mogelijk in China. Het vermogende Beijing Guoan wil de overbodige aanvaller van Real Madrid een uitweg bieden, zo claimt The Telegraph zondagavond. Volgens de krant kan Bale de bestbetaalde voetballer uit de geschiedenis van China worden, als hij ingaat op het aanbod van Beijing Guoan.
De Welshman verdient bij Real Madrid 31,2 miljoen euro bruto per jaar, wat neerkomt op een weekloon van 600.000 euro. "Beijing Guoan is niet de enige club met interesse", zo weet The Telegraph, "maar wel een van de weinige clubs die het huidige salaris van Bale kan evenaren of zelfs verbeteren." Beijing Guoan behoort tot de rijkste clubs van China en telde anderhalf jaar geleden nog veertig miljoen euro neer om Cédric Bakambu over te nemen van Villarreal.
Het blijft volgens de Engelse krant echter de vraag of Bale een toekomst in China ziet zitten. Paris Saint-Germain wordt genoemd als andere mogelijke bestemming voor de aanvaller. Vertegenwoordigers van Neymar zouden de mogelijkheid hebben onderzocht om Bale te betrekken in een ruildeal die Neymar naar Real Madrid zou leiden. In China kan Bale evenwel meer verdienen en kan hij Ezequiel Lavezzi van de troon stoten als bestbetaalde speler van het land. Lavezzi strijkt wekelijks meer dan 500.000 euro op bij Hebei China Fortune.
Dat Bale geen toekomst heeft bij Real Madrid, lijkt na zaterdagnacht duidelijk. In de wedstrijd tegen Bayern München (3-1 nederlaag) op de International Champions Cup bleef hij op de bank; na afloop zei trainer Zinédine Zidane dat de club aan zijn vertrek werkt. "Ik hoop dat het snel wordt afgerond. Het zou heel mooi zijn als het morgen (zondag, red.) lukt. Ik heb persoonlijk niets tegen hem, maar er komt een tijd waarop je beslissingen moet nemen."
Er zit schot in de transfer van Harry Maguire naar Manchester United. The Independent maakt zondagavond melding van vergevorderde onderhandelingen tussen the Red Devils en Leicester City. Beide clubs zouden nagenoeg akkoord zijn over een transfersom van omgerekend 89 miljoen euro, waarvan 11 miljoen euro uit variabelen bestaat.
WaanzinDe terugkeer van Patrick Kluivert bij Barcelona lijkt een kwestie van tijd te zijn. ESPN meldt zondag dat de oud-spits ‘vergevorderde onderhandelingen’ voert met zijn voormalige werkgever over een nieuw dienstverband als hoofd jeugdopleidingen. Kluivert zal instappen op een moment waarop de structuur van de club een grondige renovatie ondergaat. Directeur voetbalzaken Pep Segura zal op korte termijn opstappen, waarna zijn taken worden overgenomen door technisch directeur Eric Abidal. Barcelona en Kluivert hopen de onderhandelingen in de komende dagen af te kunnen ronden.
Heeft dus dus ook nooit kunnen waarmaken.

Dat wel.
Oranje derde 2014, Feyenoord, Premier league en nu AZ.
Dan hadden ze wel iemand van Club Brugge gekocht.
Hahaha!


Laat ik het zo verwoorden. Ik had meer van hem verwacht. Zelfde als Strootman. Heeft wel 2? Zware blessures gehad.Oranje derde 2014, Feyenoord, Premier league en nu AZ.
Ken hele volkstammen broodvoetballers die voor zo een loopbaan zouden tekenen.
