Fitness Seller

Sticky Voetbal Topic

Bournemouth zou in "advanced talks" zijn met Club over Arnaut Danjuma, prijskaartje 15 miljoen.

T1LiUPh.gif
 
Is toch geen club man. Heeft Ajax geen interesse?
 
Die hebben hem vast te vaak zien spelen. Afgelopen jaar 2 goeie matchen, ook al heeft hij heel wat potentieel.
 
Ik hoop voor NEC dat ze een doorkooppercentage hebben afgedwongen. Ze hebben Lord Fuckpants laten gaan voor 1 miljoen.
 
  • Like
Waarderingen: mat
Barcelona-icoon wees Real Madrid twee keer af: ‘Ze wilden Ronaldinho en mij’

7z38xf0.jpg

Carles Puyol bleef gedurende zijn hele carrière als voetballer Barcelona trouw, maar dat had ook anders kunnen lopen. De clubicoon, die in 2014 een punt achter zijn loopbaan zette, onthult dat hij op twee momenten gepolst is door aartsrivaal Real Madrid. "Maar ik zat bij de beste club ter wereld en wilde daar titels winnen, dus ik bleef", aldus de voormalig verdediger op de Spaanse zender TV3.

"De eerste keer dat Real me belde was het seizoen nadat ze Luís Figo hadden gekocht", zegt Puyol, die daarmee doelt op de zomer van 2001. "En het tweede moment was toen was toen José Antonio Camacho trainer werd van Real Madrid in 2004. Hij wilde toen Ronaldinho en mij binnenhalen." Ronaldinho had op dat moment net zijn debuutseizoen bij Barcelona achter de rug en zou nog tot 2008 in Catalonië spelen.

Puyol blikt op de Spaanse televisie terug op zijn mooiste moment in het shirt van Barcelona. De gestopte mandekker kiest voor zijn treffer in de memorabele 2-6 overwinning van Barça tegen Real Madrid op 2 mei 2009, waarbij hij het logo van de Senyera, de vlag van Catalonië, kuste. "Ik maakte weinig doelpunten, maar ik voelde dat ik het op deze manier moest vieren", zegt de voormalig Spaans international.

De Spanjaard gaat ook in op zijn goedgevulde prijzenkast. "De titel die me het meest heeft gegeven, meer dan het WK in 2010, is de Champions League in 2006 in Parijs, omdat ik die met Barcelona won", zegt Puyol, die het grootste Europese clubtoernooi ook nog in 2009 en 2011 won met Barça. Daarnaast werd hij zes keer kampioen van Spanje en won hij met zijn land het EK in 2008.
Blijkbaar hadden ze iets teveel wijn op in Madrid.
 
  • Like
Waarderingen: mat
NEC kan wel een centje gebruiken.
Sinds ze niet meer samenwerken met futuralis is het niks meer.
Zie op transfermarkt dat alle ingaande en uitgaande transfers bij nec einde contract of huur zijn... Hebben die wel iets in kas? :scratch:
 
Sinds wanneer hebben jullie interesse in NEC? :dunno:
 
Sinds ik een jaar of 9 was. Mijn debuut in het stadion, NEC - Australië in de immense lege Goffert met 300 aanwezigen. Leuke tijden meegemaakt. Vroeger was alles beter.

Bedoelde eigenlijk de 2 forumhommels

Luv you guys :kiss:
 
  • Like
Waarderingen: mat
Johan Derksen sympathisanten
 
Afschuwelijk shirt hebben ze
 
Is 18 miljoen geworden voor Groeneveld, 10% voor NEC.
 
Waar zit die Venezolaan van NEC nu eigenlijk? Hoe heet die ook al weer? En hoe is het met de topschutter van de eredivisie van NEC tijd terug? Kicksen aan de wilgen gehangen?
 
Christian Santos: Deportivo La Coruña
Vleminckx: Gestopt (als prof)
 
Terug
Naar boven