AndroidHealthClinic

wanneer moet ik nou een shakie nemen????

michaello

Cool Novice
Lid sinds
27 nov 2005
Berichten
102
Waardering
0
hallo beste bbers! ik heb gisteren weer eens een nieuwe pot proteine aangeschaft, maar ik ben van het merk syntrax (nectar) afgestapt en ben nu voor de super whey pro van iss research gegaan. normaal nam ik mn shakie sochtends direct na het opstaan omdat het een proteine isolaat is, maar nu lees ik op de pot van iss research dat het proteine concentraat en hydrolisaat is. dus nu vraag ik mezelf af of ik die niet beter na mn bord met havermout kan nemen, ik heb het vanochtend door de havermout heen geroerd maar dit was absoluut niet lekker. ik hoop dat jullie wat informatie voor me hebben en me kunnen helepen aan goede tips. hier zal ik mn ontbijt posten dan kunnen jullie het misschien gelijk goedkeuren en evt even op een rijtje zetten en me zeggen wanneer ik nou het beste deze shake kan nemen.
ik ben namelijk bang dat als ik de visolie en de multi vit testamen met de shake inneem de stoffen niet goed opgenomen worden.

120gr havermout met 1/2 liter halfv melk
1 multi vit tablet
1 omega 3-6-9 capsule

alvast heel erg bedankt voor de hulp!! groeten michael
 
Naar supps...
 
Het beste is minimaal een half uurtje voor de rest van je ontbijt.
als je het met/na je ontbijt neemt wordt de snel-opneembaarheid van de whey teniet gedaan.
 
ik nee het altijd na me ontbijt anders moet ik meteen naar de w c toe rennen:eek:
 
Met water ongeveer half uurtje voor je ontijt. Dan wordt het namelijk sneller opgenomen dan met zuivel. Als je het na of tijdens je portie havermout met melk naar binnengiet worden het weer langzame eiwitten.
 
Damn dit wist ik niet.Ik nam het altijd tegelijk met mijn havermout sochtends. Dus ik kon net zo goed kwark nemen ipv whey?
 
goeie tip. Tnx:rolleyes:
 
Terug
Naar boven