Fitness Seller

Sticky Wat maakt(e) vandaag jouw dag goed?

ff update pic.. linker arm span ik nauwelijks aan, omdat iphone erin zit:(:(:( sorry DBB niet mad worden:treuren:inb4 het is marcel:o:o:o:o:o inb4 water, do you even lift:treuren::treuren::treuren:

99pen9.png

Looking good (no homer)

Wat voor oefeningen doe je voor achterkant schouders trouwens?
 
Netjes!
Succes met het behalen van je rijbewijs.
 
Oee damn, m'n slaap wheyijs was knetter koud .. m'n hele mond onderkoeld :P
 
oeh oeh oeh!

Straks komt op de Belgische televisie een documentaire over naturisme, dat wordt fappen geblazen. :wanker:
 
Bij mij viel die ook een keer bij een stoplicht uit, dik 30 sec overgedaan om uiteindelijk weg te kunnen rijden :cool:

lol.... en ik maar denken dat ik zon mong**l was :o

---------- Post toegevoegd Tue 10 Jul 2012 om 21:30 ----------

oeh oeh oeh!

Straks komt op de Belgische televisie een documentaire over naturisme, dat wordt fappen geblazen. :wanker:

haai wat te fack man

je hebt blijkbaar nog nooit echt naturisme gezien allemaal ouwelijken met haar en ingezakte teten
 
nee man ging over jongeren ik zweer u die chick was lekkah
 
Examen Technisch Specialist Personenwagens behaald. hoef nu NOOIT meer naar school! BAMN!
 
Gefeliciteerd.
Nu op zoek naar een goede baan waar je de rest van je leven in kunt groeien
 
ff update pic.. linker arm span ik nauwelijks aan, omdat iphone erin zit:(:(:( sorry DBB niet mad worden:treuren:inb4 het is marcel:o:o:o:o:o inb4 water, do you even lift:treuren::treuren::treuren:

99pen9.png

claim je nog steeds naturel te zijn? just curious.
mij boeit het verder vrij weinig, je progressie is nice :)
 
crazy workout, feelsgood.jpg na een harde dag werken. lang leve noxipro :D
 
Inderdaad, als iemand tegen mij zegt dat ik AAS gebruik zou ik me vereerd voelen, behalve als het van die ultra sonische mega ecto's zijn, die niet eens weten wat AAs is :p die zeggen het waarschijnlijk tegen iedereen die sterker zijn :p
Looking good hoody, keep up the good work ;)
no homo
 
claim je nog steeds naturel te zijn? just curious.
mij boeit het verder vrij weinig, je progressie is nice :)

ik ben natty, volgende zomer begin ik wss met mijn eerste kuur, sowieso start ik pas een log als ik ga kuren, niet ervoor. ik train nu 1 jaar en 10 maand, inclusief 1 break van 1 maand en 1 break van 2 maanden.
 
eindelijk een ****ing lekkere training. Zelfs naar dikke pot coïtus nog me tits flink opgepompt. groei zit er weer lekker innnnn
 
Wat ben jij voor triest persoon dan? Alsof dat natty onmogelijk is. Hij heeft gewoon goede genen.


Mooie progressie Hoody, en AAS verdenkingen zijn alleen maar een compliment ;)

wtf heeft dat met triest te maken, was gewoon een vraag :o anders ga je hem ff ppen ofzo. zijn progressie; niet alleen qua hoeveelheid massa maar ook hoe die verdeeld is doet gewoon vraagtekens oproepen, omdat je dit soort gains niet vaak ziet in die tijd. kan zeker aan de genen liggen. Maar er zijn genoeg mensen op dit en andere fora die claimen natty te zijn terwijl ze juicen,geen idee waarom. IRL hou ik het ook voor mezelf maar hier word je er echt niet om veroordeeld. mits je wel er naar eet/traint.
 
Terug
Naar boven