AndroidHealthClinic

Sticky Wat maakt(e) vandaag jouw dag goed?

  • #116.021
:roflol:
 
  • #116.023
Ik heb vandaag contact opgenomen met de huidige eigenaars van het huis dat ik gekocht heb en ze hebben wat problemen met hun nieuwe aankoop maaaaar ze zijn al bezig met spullen te verhuizen en ergens anders op te slaan, komt normaal wel goed dus :cool:
 
  • #116.025
Het is nu drie maanden geleden dat ik me heb laten besnijden. (Ik ben 22 jr.)
Altijd een lange voorhuid gehad en dat gecombineerd met een kort toompje. Alhoewel ik me echt schoon hield, had ik vaak last van een jeukerige soort eczeem waar je lastig vanaf komt. Bij seks bleef bij penetratie mijn voorhuid voor het grootste gedeelte om mijn eikel en kwam ik klaar door het bewegen van mijn eikel in de (gevoelige) voorhuid. De beste seks had ik als ik gedurende het vrijen mijn voorhuid geheel naar achter getrokken hield en dat daardoor mijn eikel in aanraking kon komen met de (heerlijke) vagina wand.

Nu bij mijn vrouw het slijmvlies wat dunner wordt, gebruikt zij tijdens gemeenschap een verdovende gel waardoor penetratie voor haar veel aangenamer is. En ik gebruik de laatste tijd weer een condoom, omdat anders mijn penis door die gel vrijwel ongevoelig wordt, en dat gaat goed, maar..... het condoom ging vaak tussen mijn voorhuid en eikel zitten, wat een erg onprettig gevoel is.

Na veel dubben heb ik uiteindelijk toch de knop door gehakt om mijn voorhuid te laten verwijderen. Ik ben besneden bij een besnijdeniscentrum (Vataan in Utrecht) volgens de klem methode. Dat is allemaal achteraf eigenlijk heel goed gegaan, alhoewel het wel moeilijke (en pijnlijke) weken waren.
Nu is alles mooi genezen en heb ik alweer een paar keer gemeenschap gehad. Ik ben heel blij dat ik het heb laten doen!
Bij het vrijen glijdt mijn eikel, zonder voorhuid heerlijk onbelemmerd in de vagina heen en weer. Het is wel te merken dat de gevoeligheid van de eikel wat is afgenomen en door het ontbreken van een voorhuid ook minder stimulatie is. De seksuele spanning bouwt daardoor langzamer op en om tot een hoogtepunt te komen duurt gewoon langer en kost meer (heerlijke) moeite. Ook is het nu veel gemakkelijker om tegen 'the point of no return' te blijven zitten, zonder er overheen te gaan.

Het uiteindelijke orgasme lijkt van veel verder te komen en is ook een stuk heviger. Het voelt als een complete ontploffing van genotsgolven, veel heftiger dan vroeger. (Doet bijna zeer van heftigheid)

Afsluitend; ik kan het een ieder aanbevelen, het is echt de moeite (en het ongemak) waard! Ik had het veel eerder moeten laten doen!

 
  • #116.027
Jammer dat dat topic gesloten is.
 
  • #116.033
Niet heel veel beleefd, alleen een 40 jarige mafketel die riep dat die Spider-Man was als die van zijn bed af sprong is in elkaar geslagen :roflol:

En werd herkend door 3 bewakers, dan realiseer je je toch wel dat je iets niet helemaal goed gedaan hebt

Waarom zat je nu vast?
 
  • #116.036
foutje van de overheid denk ik

3 excuusbrieven van de rechtbank gekregen

Klacht bij reclassering ingediend, niet ontvankelijk verklaard omdat duidelijk gezegd zou zijn 7:45 uur aanwezig moest zijn. Heb smsje dat 8 uur daar moest zijn.

Schiet mij maar lek :roflol:
 
  • #116.037
Niet heel veel beleefd, alleen een 40 jarige mafketel die riep dat die Spider-Man was als die van zijn bed af sprong is in elkaar geslagen :roflol:

En werd herkend door 3 bewakers, dan realiseer je je toch wel dat je iets niet helemaal goed gedaan hebt

Dit is een DBB first? Izyziiyz die een fout toegeeft?
 
  • #116.038
  • #116.039
Dit is een DBB first? Izyziiyz die een fout toegeeft?

Waar 2 mensen ruzie hebben hebben 2 mensen schuld.

Mijn probleem is dat als ik mijn ex een dure h**r noem ik binnen 2 weken politie aan mijn deur heb en als ik aangifte doe van mishandeling en poging ontvoering de politie er na 9 maand nog niks mee gedaan heeft.

Of dat als ze hier thuis komen voor openstaande boetes ze niet even zeggen: oké je ma komt hier met 10 minuten heen met het geld, we wachten even. Maar in plaats daarvan laten ze mijn auto afslepen wat weer 170 euro ofzo extra kost + ze maken deuk in auto (waarvan ik foto heb met wouten zonder deuk en dan op sleepwagen met deuk) dat ze dan niet zeggen: sorry pik, hier heb je schade vergoeding. Nee ze gaan dan hoog en laag springen om het niet te hoeven betalen.

Gewoon iedereen maakt fouten, ik ook, maar de politie houdt anderen het handje boven het hoofd en misbruikt haar macht en als politie/om/rechtbank een fout maakt komen ze weg met een ‘sorry’ terwijl ik een bak geld kan aftikken of vast kan zitten.
 
  • #116.040
Eindelijk een datum, 7 februari mag ik de akte van het huis gaan tekenen :cool:
 
Terug
Naar boven