- Lid sinds
- 1 mei 2012
- Berichten
- 13.373
- Waardering
- 22.487
Dat is gewoon gemeen.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dat is gewoon gemeen.
Zo was het niet bedoeld. Ik ga straks ook werken en gisteren vrij. Voor mij voelde het als zaterdag.

Toch nog best wat mensen die een mondkapje droegen vandaag in de winkel (in nl).Gewoon weer lekker zonder mondkapje de winkel in kunnen lopen, langzaam word alles weer normaal zoals het was![]()
Aangezien ze nu alweer spreken over een ''''deltavariant'''' en een zogezegde 4 golf kan je dat al vergeten tegen september. En als dat niet werkt komt de apocalypse variant nog als laatste redmiddel om de mondmaskers in ere te houden.Toch nog best wat mensen die een mondkapje droegen vandaag in de winkel (in nl).
word eens tijd dat ze het in BE ook afschaffen

Er zijn festivals en evenementen met veel volk waar er geen restricties zijn maar als je ergens anders komt moet je ze wel allemaal volgenToch nog best wat mensen die een mondkapje droegen vandaag in de winkel (in nl).
word eens tijd dat ze het in BE ook afschaffen

Kans zit er wel eens dik in, zo gaat het al meer dan een jaarAangezien ze nu alweer spreken over een ''''deltavariant'''' en een zogezegde 4 golf kan je dat al vergeten tegen september. En als dat niet werkt komt de apocalypse variant nog als laatste redmiddel om de mondmaskers in ere te houden.![]()
Hier in be zijn de regels nooit echt logisch geweestEr zijn festivals en evenementen met veel volk waar er geen restricties zijn maar als je ergens anders komt moet je ze wel allemaal volgen![]()

Het laatste jaar swingt het wel enorm de pan uit, op alle vlakkenHier in be zijn de regels nooit echt logisch geweest
Met niks eigenlijk

Delta neemt af, toch? De volgende wordt epsilon.Aangezien ze nu alweer spreken over een ''''deltavariant'''' en een zogezegde 4 golf kan je dat al vergeten tegen september. En als dat niet werkt komt de apocalypse variant nog als laatste redmiddel om de mondmaskers in ere te houden.![]()
Ik denk niet dat we echt op dezelfde golflengte zitten. Desalniettemin ook een fijne zaterdag voor jou.Zo was het niet bedoeld. Ik ga straks ook werken en gisteren vrij. Voor mij voelde het als zaterdag.
Dacht even dat we hetzelfde voelde, werkze![]()
Volledige vaccinatie met Pfizer heeft redelijke bescherming van 80%. Een enkele vaccinatie geeft na 4 weken 36%.Delta neemt af, toch? De volgende wordt epsilon.
Delta staat gewoon voor de Indiaase, ofwel de 4e.
Alfa, bèta, gamma, delta en dan de 5e epsilon
Waarmee men gevaccineerd is speelt daarbij ook een rol, ik meende dat Astrazeneca minder bescherming daartegen biedt. In Engeland is daarmee meer gevaccineerd. Volgens mij is er geen aanleiding om aan te nemen dat de vaccins onvoldoende beschermen om een nieuwe golf te voorkomen
Dat viel bij ons heel erg mee had dat eigenlijk niet verwacht, van de 20 droegen er 2 een mondkapje. Had eerder verwacht dat ik de enigste zou zijn zonderToch nog best wat mensen die een mondkapje droegen vandaag in de winkel (in nl).
word eens tijd dat ze het in BE ook afschaffen

De drie letters na epsilon zijn veel leuker, net als de letter na Nu en de laatste vier.
Moest je die al die tijd dragen? 😱Oh, vandaag geen mondkapjes meer in de gym ook. Lekker wel.
Née, alleen bij de ingang en als je dan naar de wc ging of water halen ofzo.

