MuscleMeat

Sticky Wat maakt(e) vandaag jouw dag goed?

  • #162.161
In Rusland heb je veel studenten uit India for some reason. Die zitten/zaten altijd in de Mac met hele groepen, waarschijnlijk omdat dat iets “bekends” voor ze was. Althans, ik neem aan dat ze in India ook een Mac hebben.

Maar in ieder geval, ze stonken allemaal altijd verschrikkelijk. Als er 20 Indiers in die zaal zaten, kon je gewoon niks meer eten van die stank. Wat een tyfusvolk. Heb een hekel aan mensen die stinken.
Moeder van mijn vriendin werkt bij de ABN en daar hebben ze dus ook veel Indiërs tegenwoordig. Hooggeleid enzo..

Maar die primitieve fuckers gingen blijkbaar altijd gehurkt op de wcbril staan om te kakken, dus hebben ze daar posters opgehangen in de toiletten dat je niet op de wc bril moet staan..

Kheb trouwens eens een week indisch gegeten en toen begon ik ook naar ze te ruiken. Die kruiden komen door je poriën als je zweet. Ik kreeg ook opeens de neiging om op straat te kakken. Heel gek was dat.
 
  • #162.162
je bent me voor +1

wat die lui ook vreten, al die kruidenrommel :thinking:
 
  • #162.163
In Rusland heb je veel studenten uit India for some reason. Die zitten/zaten altijd in de Mac met hele groepen, waarschijnlijk omdat dat iets “bekends” voor ze was. Althans, ik neem aan dat ze in India ook een Mac hebben.

Maar in ieder geval, ze stonken allemaal altijd verschrikkelijk. Als er 20 Indiers in die zaal zaten, kon je gewoon niks meer eten van die stank. Wat een tyfusvolk. Heb een hekel aan n*gers
Fixed
 
  • #162.165
Kwetsend plaatje
 
Laatst bewerkt:
  • #162.166
That escalated quickly. Wat heb jij toch met n*gers Mike?
 
  • #162.170
Wat stond er?
 
  • #162.172
Lets-never-forget-this-legend-Happy-Fathers-Day.jpg



Leon Gary Plauché (November 10, 1945 – October 23, 2014)[1] was an American man known for publicly killing Jeff Doucet, who had kidnapped, raped, and molested Plauché's prepubescent son, Jody. The killing occurred on Friday, March 16, 1984, and was captured on camera by a local news crew. For the fatal shooting, Plauché was given a seven-year suspended sentence with five years' probation and 300 hours of community service and received no prison time.

source: https://en.wikipedia.org/wiki/Gary_Plauché
 
  • #162.173
Die hebben inderdaad een vrij typerend luchtje vaak om zich heen hangen. Deze groepen mannen met lange haren roken ook alsof ze 3 dagen niet gedoucht hadden en dan zo'n zweet/bier lucht er omheen. Was best disgusting.
Zou dat misschien komen omdat ze net van een 3-daags festival komen? :trollface:
 
  • #162.175
  • #162.177
Op Graspop liggen er drollen in de douches, gaat echt niet lukken hoor, beter dan afspoelen met een 1,5l flesje water word het daar niet.
Wel 1 van de betere festivals
Snap nog steeds niet wat al die gothics op een pop festival gaan doen.
 
Terug
Naar boven