- Lid sinds
- 29 nov 2019
- Berichten
- 559
- Waardering
- 1.303
- Lengte
- 1m68
- Massa
- 69kg
- Vetpercentage
- 17%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik ben terug gekalmeerd

nou dat jij nog niet op de lijst staat zeg.... Hij vraagt er wel om lijkt meOw, die het met de hond van zijn zus doet ? En niet traint, omdat hij zich aan het voorbereiden is op een baan.
En wel wil trainen maar telkens geblesseerd is omdat hij te zwaar begint én ook nog een triatlon wil doen met die stapel rammelende botten.
O, die.
Oh ja en ik wil graag @th0maz nomineren voor grootste beta male van het jaar
heb het gevoel dat thomazz fake is...
Wanneer ik zijn fysiek zie
Correct me when im wrong...
maak dan een foto met je een briefje erbij met bodybuilding.nl erop
😴Onzekerder en meer beta/gay dan dat gaat het niet worden.
Hey jij ook hier? Lukt het een beetje om die ellenlange rij van dames te plezieren? Of werkt dat niet zo zonder enige vorm van sociale vaardigheden?😴Onzekerder en meer beta/gay dan dat gaat het niet worden.
Hoe staat het met je clitje die je aan het oppompen was met je var only cycle? Is hij eindelijk groot genoeg om met het clitje van @Jespertie te gaan cisseren?
Wie?nou dat jij nog niet op de lijst staat zeg.... Hij vraagt er wel om lijkt me
ging om @RonReves en dat hij jou aan het relnichten is. Nomineer hem nou maar gewoon dan is zijn jaar ook weer goed

O die onzin zie ik niet man de beste man negeer ik 😆ging om @RonReves en dat hij jou aan het relnichten is
Ik zie dat je nog steeds gefrustreerd bent van die opmerking. Schattig. Goetchie goetchie goooHey jij ook hier? Lukt het een beetje om die ellenlange rij van dames te plezieren? Of werkt dat niet zo zonder enige vorm van sociale vaardigheden?
Edit; oh wacht was even vergeten dat je breed bent, ik heb niks gezegd, net zoveel zelfrespect als betelkneus deze jongen

Net zo gefrustreerd als degene die er niet op ingaat? Je gaat me toch niet vertellen dat dat uit volwassenheid isIk zie dat je nog steeds gefrustreerd bent van die opmerking. Schattig. Goetchie goetchie gooo![]()

Of je gaat iemand uitschelden op zijn profiel, dat mag blijkbaar ook! 👍
Vertel?Of je gaat iemand uitschelden op zijn profiel, dat mag blijkbaar ook! 👍
Nee ik hou men lippen op elkaar, ik zal niks zeggen over dat je als je iemands blubberbuikje downvote je een beta fag genoemd word!
I rest my caseNee ik hou men lippen op elkaar, ik zal niks zeggen over dat je als je iemands blubberbuikje downvote je een beta fag genoemd word!

Nee ik hou men lippen op elkaar, ik zal niks zeggen over dat je als je iemands blubberbuikje downvote je een beta fag genoemd word!
Er is een ander topic om te rellen. Ik zie het door de vingers maar je bent gewaarschuwd
