Fitness Seller

Breaking News Zware aardbeving Turkije

EricR

Superior Athlete
20 jaar lid
10.000 berichten 50.000 berichten
Lid sinds
15 nov 2002
Berichten
50.099
Waardering
2.652
Lengte
1m79
Massa
96kg
Vetpercentage
21%
Het oosten van Turkije is rond half twee getroffen door een zware aardbeving. Volgens eerste schattingen van een Turkse aardbevingsdienst zijn er zeker 500 tot duizend doden gevallen. De beving had een kracht van 7,2 op de schaal van Richter. Het epicentrum was bij de stad Van, vlakbij de grens met Iran.

http://nos.nl/video/306563-zware-aardbeving-in-turkije.html

Dodental zal nog wel oplopen als je de eerste beelden zo ziet.
 
idd zijn er na schokken ??
 
Had het al gehoord, verschrikkelijk :(
 
"God help ons" roepen gaat jullie dit keer niet helpen.

gecondoleerd
 
Laatst bewerkt:
Wat een klote jaar voor ze :(
R.I.P
 
Rust in vrede mijn broeders en zusters...
 
Liggen op een breuklijn, net zoals LA. Kan dus nog een veel grotere ramp worden.
 
Als je op een breuklijn woont zoals in bv. Japan kun je ook overwegen om aardbevingbestendige huizen te bouwen...
 
Oost-Turkije zit gekneld tussen de Arabische en Euraziatische plaat en is dus ****ed for life. Aardbevingen zijn er een steeds terugkerend fenomeen en dan kan je inderdaad maar beter je gebouwen gaan aanpassen, anders is het onverantwoord om daar mensen te laten leven.
 
Erg, hoop eigenlijk dat zoiets nooit hier gebeurt. Een leven hard werken voor een miniklein appartementje af te betalen en dan heb je op 1 dag nix meer en sterft er ook nog familie van je. ****ed up shit!
 
ALtijd van die k*t dingen. R.i.p.
 
Zeer erg dit:(
 
rip ahmet
 
Erg, hoop eigenlijk dat zoiets nooit hier gebeurt. Een leven hard werken voor een miniklein appartementje af te betalen en dan heb je op 1 dag nix meer en sterft er ook nog familie van je. ****ed up shit!

[Angelus mode/]

Dan moeten ze daar maar niet gaan wonen!
 
Terug
Naar boven