Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb begrepen dat 6-7-8uur slapen optimaal is voor spierherstel. Wilt dit zeggen dat als ik bijvoorbeeld 12uur slaap EXTRA goed is of net niet? (komt wel veel voor bij mij) Zou iemand me de wetenschap hier achter eens kunnen uitleggen aub :D dank!
beste ddb'ers
ik heb een schema opgesteld waar ik meer resultaat mee zou moeten krijgen.
ondertussen train ik ~7maanden en ben ik ~7kilo aangekomen. ik ben nog een forever ecto maar wil er graag verandering in brengen! op dit moment weeg ik 70kg en meet ik 178cm.
enige bedenkingen bij het...
Gisteren nog bij de tandarts geweest. Het blijkt dat wanneer er een duidelijk en snel verschil zichtbaar is dit ook weer evensnel zal wegtrekken. Integendeel bij mensen waar het effect minder zichtbaar is wel een stuk langer er van kunnen genieten. Dus op termijn kom jij er toch beter vanaf!