Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hallo BB'ers
Na een bulk die iets te hard is door geschoten ga ik tijdelijk een cut erin gooien om mijn vetpercentage te verlagen.
Nu heb ik veel gelezen over Intermittent Fasting en ben ik van plan om hier een cycle van 6 weken te gaan volgen.
Mijn vraag is wat jullie ervaringen zijn met...
Dankjewel voor je reactie en zal je tips opvolger. Stats kloppen alleen in mijn optiek ben ik van mening dat deze achterlopen, vandaar dat ik hier een focus op wil leggen.
Dankje voor je reactie. Eigenlijk geen specifieke reden, deze dan aan de 'pull' dag toevoegen? en welke extra oefening voor schouder kan je me aanraden?
Goedemiddag BB'ers,
Graag ben ik benieuwd wat jullie vinden van mijn samengestelde push/pull/leg routine aangezien ik zelf nog niet veel ervaring heb opgedaan in het opstellen van trainschema's. Ik train 5 x per week dus pak mijn bovenlichaam zeker 2 x per week aan.
Nu heb ik de volgende...