Fitness Seller

Ahhh. Spierpijnvraag.

Huubster

Novice
Lid sinds
17 dec 2008
Berichten
23
Waardering
0
Heren/Dames,

Ik ben sinds een maand of 2 a 3 vrij fanatiek begonnen wat meer vorm aan mijn fysiek te geven. Ik heb daar an sich geen haast mee, maar wil natuurlijk wel optimale resultaten. Ik train 3x per week en let zeer scherp op mijn eten.

Ik train vrij zwaar (max voor mij), ik zorg bij alle onderdelen dat ik per training 3x12 reps doe, en probeer vervolgens het laatste restje eruit te persen met nog eens het aantal reps dat ik red. Zogauw ik 4x12 red gooi ik er de volgende training wat gewicht bij enz.
Deze werkwijze pas ik toe op alle grote groepen. (deze pak ik 1x per week)

Totnogtoe geeft dit goede resultaten, en ik merk dat ik nu al aanzienlijk meer wegdruk dan toen ik begon. Mijn vraag is alleen:

Als ik getraind heb ben ik (uiteraard) kapot, en de dagen daarna heb ik een forse spierpijn. Ik wacht braaf tot deze weg is voordat ik nogmaals train, maar dat duurt telkens 2 tot 3 dagen, maar na een nieuwe training heb ik telkens weer spierpijn.

Mijn vraag is kort en simpel: Is dit slecht?
 
Nope, als je wat langer traint hoop je zelfs dat je wat spierpijn krijgt ;)
 
Als je rust en voeding maar goed is.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Ok, check. Vind het ook wel prettig om te merken dat ik wat gedaan heb, maar wou ff checken of ik daarmee niet te zwaar trainde of zo, dat ik het jaar rond met stijve pootjes zou rondlopen.

Is dus gebruikelijk de eerste maanden? Fijn. Bedankt!

Kan ik overigens op deze manier gewicht blijven bijzetten zolang het gaat of is het verstandiger straks een maandje met hetzelfde gewicht te trainen?
 
Kan ik overigens op deze manier gewicht blijven bijzetten zolang het gaat of is het verstandiger straks een maandje met hetzelfde gewicht te trainen?

Wat denk je zelf pik? Zolang je gewicht bij kan prikken en het gaat goed, dan moet je dat blijven doen en niet een maand lang op 1 gewicht blijven.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #6
Super, dat wou ik ff weten. Nou, aan de slag dan maar weer.

Bedankt!
 
Terug
Naar boven