Moroccan
Cool Novice
- Lid sinds
- 12 feb 2022
- Berichten
- 176
- Waardering
- 28
- Lengte
- 1m94
- Massa
- 119kg
- Vetpercentage
- 18%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Binnenkant biceps omdat er daar geen haar is en het gemakkelijker door de huid gemasseerd wordt. Best smeren op de plaatsen waar er geen of bijna geen haar is.Binnenkant van je biceps is voor local growth, je weet tog.![]()
Rare kerel, jij. Niet slecht bedoeld maar je zoekt problemen die er niet zijn. Elke dag microdosis sustenon? Waar zou dat nu goed voor zijn? Dat je niet om de twee weken 250mg wil zetten maar de dosis in twee verdelen en om de week 125mg zou zetten, begrijp ik, maar al dat gelul over microdosis. Daar dient het niet voor. Vroeger (lang geleden) kon je injecteerbare sustenon van 100mg kopen. Dat zou ideaal geweest zijn om wekelijks te zetten.Elke dag doseren zou ideaal zijn. Ik ben ervan overtuigd dat microdosen gewoon de beste oplossing is. Vooral als je een hormoonstelsel hebt als mij. Mijn schildklier slik ik ook hormonen en die is ook best hoog gedoseerd.
Ik weet het, was ook geintje. Hele topic staat vol met advies, maar TS verandert nogal eens. Hij was al superblij en tevreden met Androgel voor ie het topic opende. Hij dacht dat ie met Sust beter af was en meer spiermassa kon pakken.Binnenkant biceps omdat er daar geen haar is en het gemakkelijker door de huid gemasseerd wordt. Best smeren op de plaatsen waar er geen of bijna geen haar is.
Wat is het probleem met zweten? Ik versta het niet. Als je 's morgens na het wassen de gel insmeert, begin je toch niet onmiddelijk te zweten. Als je een tijdje later begint te zweten, is die gel toch al opgenomen.
No pro bro, dit is forum, je mag zeggen wat je wilt. Ik neem niks persoonlijks.Rare kerel, jij. Niet slecht bedoeld maar je zoekt problemen die er niet zijn. Elke dag microdosis sustenon? Waar zou dat nu goed voor zijn? Dat je niet om de twee weken 250mg wil zetten maar de dosis in twee verdelen en om de week 125mg zou zetten, begrijp ik, maar al dat gelul over microdosis. Daar dient het niet voor. Vroeger (lang geleden) kon je injecteerbare sustenon van 100mg kopen. Dat zou ideaal geweest zijn om wekelijks te zetten.
Op hun site staat volgens mij dat je een paar uur niet mag douchen en zweten volgens mij.Wat is het probleem met zweten? Ik versta het niet. Als je 's morgens na het wassen de gel insmeert, begin je toch niet onmiddelijk te zweten. Als je een tijdje later begint te zweten, is die gel toch al opgenomen.
Je hebt gelijk. Ik moet eigenlijk tevreden zijn dat het mijn problemen heeft opgelost.Je begon met de Androgel, die beviel je wel maar er zaten een paar nadeeltjes aan. Toen mocht je Sustanon proberen, daar vond je nog meer nadelen aan zitten omdat je het idee had dat je lichaam het verbruikte alsof het een resource is zoals glycogeen o.i.d. Nu ben je terug op de Androgel, opnieuw bevalt die je beter.
Waarom in plaats van eindeloos kijken naar de drawbacks van ieder middel kijk je niet naar een manier hoe je het zo ideaal mogelijk kunt doen? Medicatie heeft nou eenmaal regelmatig bijwerkingen/nadelen. Als de Androgel het beste is voor je gemoed en welzijn dan neem je dat beetje ongemak toch gewoon voor lief? Vooral als het alternatief, Sustanon, je nog slechter bevalt.
Ja precies, de Androgel heeft je probleem vermindert naar een klein ongemakjeJe hebt gelijk. Ik moet eigenlijk tevreden zijn dat het mijn problemen heeft opgelost.
Ieder middeltje heeft wel een nadeel, maar als je de Androgel op deze manier omschrijft:
De gel is microdosing toch? Vandaar dat ik denk dat Hasjkikker gelijk heeft. Sommige mensen hebben het geluk elke 7 dagen genoeg er mee te hebben. Ik ben niet zo’n persoon denk ik.
Plus in de gym. Gewoon full r*tard training progressive overload. Gewoon omdat de energie en motivatie aanwezig is. Het werkt dat voel ik. Bedankt voor je reactieJa precies, de Androgel heeft je probleem vermindert naar een klein ongemakjeIeder middeltje heeft wel een nadeel, maar als je de Androgel op deze manier omschrijft:
"Ik voel me daardoor heerlijk. Vooral libido. Gewoon pornosex bro. Geen dooie zombiemodus meer."
Dan heb je mijn inziens het perfecte middeltje gevonden voor jouw casus. Nu nog even uitzoeken of er bepaalde plekken, manieren of wat dan ook zijn waarmee je het ongemak een beetje kunt verminderen en gewoon verder genieten van je goede gemoed en je libido van een stier![]()
Hahaha, vroeg je ook wel beetje zelf om hè 🤣
Ahaahah altijd ruimte om te lachen
Volgens HasjKikker welDan is er duidelijk iets dat je niet snapt. In gel zit normaalgezien testosteron zonder ester (testosteron base). Vergelijkbaar met testosteron suspensie. Daarom moet je het dagelijks smeren. In sustenon zitten 4 esters. Dan heeft het echt geen zin om dagelijks een microdosering te zetten.
?-? 22G 25mm is best dikke naald voor je quads. 27G 19mm kan prima voor TRT en vetp tot ~25%
3 pompjes is ook ~ 60mg ipv ~40mg bij twee pompjes die je waarschijnlijk eerder had.Sinds ik 3 pompjes gebruik heb ik last van acne. Het is niet erge acne maar ik heb het in mijn pubertijd maar 2 jaar last van gehad. Daarna weg alsof het er nooit was. Nu opeens terug.
