Wie doet het ?
Wat vinden de dames ervan dat hun man hun benen scheren?
Ik twijfel..![]()
Ik ben oldskool mannen die benen scheren zijn fags no ****in' excuse. doei
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Wie doet het ?
Wat vinden de dames ervan dat hun man hun benen scheren?
Ik twijfel..![]()



Kom je voor mij doen meso? Pleeeeaaaasssee!! De pluspunt in dit geval is dat jij aan mijn cojones mag zitten.....helemaal gratis!!! En ik zal niks aan gay-police melden, alleen omdat het jouw werk isScrotum scheren vergt discipline, hygiëne, discretie, precisie en een vaste hand. Plus: ga er maar van uit dat het sowieso elke 2 tot 3 dagen moet gebeuren. Onderschat het niet......maar de pluspunten zijn ongeëvanaard.

Kom je voor mij doen meso? Pleeeeaaaasssee!! De pluspunt in dit geval is dat jij aan mijn cojones mag zitten.....helemaal gratis!!! En ik zal niks aan gay-police melden, alleen omdat het jouw werk is![]()
Ik vind het flink verwijfd. Je gaat toch als man je benen niet scheren. Wat is de volgende stap? Wekelijks naar de schoonheidsspecialiste?
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Dat feel wanneer je in je zak knipt met de schaarScrotum scheren vergt discipline, hygiëne, discretie, precisie en een vaste hand. Plus: ga er maar van uit dat het sowieso elke 2 tot 3 dagen moet gebeuren. Onderschat het niet......maar de pluspunten zijn ongeëvanaard.
Never again!
Dat feel wanneer je in je zak knipt met de schaarNever again!
OT: Ik zou het enkel doen voor medische redenen of voor een wedstrijd. Ben wel aan het overwegen om het eens te trimmen, heb redelijk behaarde benen
Borsthaar zou ik wel scheren, maar al een geluk heb ik dat niet/amper!
Je loopt toch niet in je onderbroek rond?doe in de cut, als je aan bulken bent zie je meestal weinig defenitsie

Als je blond haar hebt (zoals ik) valt het minder op.Glad kruis en harige bovenbenen is ook raarrr.
Maar goed, waar moet je dan stoppen.
Wie doet het ?
Wat vinden de dames ervan dat hun man hun benen scheren?
Ik twijfel..![]()
Je loopt toch niet in je onderbroek rond?
Is imo gewoon niet mooi als er een super behaarde been verschijnt onder die short. Zeker niet als het zwart haar isAls je blond haar hebt (zoals ik) valt het minder op.
strong username to post content ratioWie doet het ?
Wat vinden de dames ervan dat hun man hun benen scheren?
Ik twijfel..![]()
Voor de gemiddelde mens een definite no-go.
Als je redelijke massa hebt op een laag BF% kan het wel imo.
Maar als je dat hebt kun je veel meer dingen dragen/doen die normaal als gay worden bestempeld zonder dat mensen erover vallen. Doe gewoon lekker wat je mooi vind of wat je partner graag heeft.
..
