Dit is niet als kritiek bedoelt..
Maar de verwachting kon toch ook niet zijn dat het een promotiestuk voor anabolenlifestyle ging worden? Lijkt alsof jij en sommigen daar eigenlijk stiekem op hadden gehoopt, teleurgesteld zijn als het niet zo ver gaat om er positief over te zijn.
Feitelijk gezien gaat het hier om jezelf ongezonde dingen aandoen voor een eigen (en onder de mede-fetishisten) schoonheidsbeeld dat voorbij de norm ligt. (niet dat je geen mooi fysiek mag verkrijgen maar daarvoor is niks ongezonds nodig, en het oversized bodybuild ideaal wordt door velen -zelfs in de krachthobbies- niet als mooi gezien)
Maar zelf kom je uit de hoek van 'verantwoord gebruik' of dat het op bepaalde manieren zelfs gezonder zou zijn dan wat normaal wordt bevonden. Een beetje cope/ontkenning vanuit de hobby i.t.t. wat daadwerkelijk gezond en wenselijk is. Dat is een vleugje bigorexia te noemen denk ik dan. (als in de volksmond niet als serieuze diagnose)