HarryHercules
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 2 jul 2012
- Berichten
- 489
- Waardering
- 27
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 95kg
- Vetpercentage
- 12%
Nee hoor

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Hoe is de pre-workout Swollen iemand daar ervaring mee ??
pff heb hier whey banaan smaak en het lost echt voor geen meter op
Welke? Kan me niet voorstellen, heb je de pro shaker met het balletje erin?
ja tussen al die propaganda zou je bijna denken dat het perfect is, maar even serieus, gewoon een scoop met 500 ml erbij en ik proef gewoon de korrels nog na minuten schudden (met die pro shaker ja)
Drink je het gelijk op? Heb ook weleens dat ik een shake maak, die neem ik dan mee naar me werk en dan zitten er vaak dikkere stukjes in...Ik heb deze laatst besteld ga deze aankomende uitproberen
smaakt wel normaal, het spul zelf is ook vrij klonterig. maarja eiwit=eiwit
Zolang je het maar niet met tegenzin wegdrinktIk zit te twijfelen tussen Swollen en vaso grow als pre-workout en magnificent en Nr1 als post-workout..... voor mijn gevoel zeg ik Vaso grow als pre en Magnificent als post dus iemand ervaring met deze supps ??
Okee naja en anders even vragen aan Ralf als die er weer is, die weet meestal wel allesZolang je het maar niet met tegenzin wegdrinkt
---------- Post toegevoegd 31 March 2013 om 23:06 ----------
Swollen heb ik nooit gebruikt dus dat weet ik niet. Nr1 gebruik je vlak voor de training en Magnifcent direct na de training. Vaso is lekker, grote capsules maar werkt zeker!
ok dan.Kobus!!Nee, dat raden we niet aan. Vaak als je testosteron te veel geboost wordt neemt je oestrogeen ook toe. In dat geval zouden we er nog een product bij aanraden. Bijv. Reversitol v2 of A-HD. In principe als je enkel Alpha Muscle neemt zit je helemaal goed.
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
"What separates you from the boys"
Ralf
Hoe is de pre-workout Swollen iemand daar ervaring mee ??



http://www.bodyenfitshop.nl/andere-...glucosamine-chondroitine-en-msm/ingredienten/
verkeerde beschrijving
http://www.bodyenfitshop.nl/andere-producten/glucosamine/now-foods/glucosamine-sulfate/ingredienten/
deze ook.. staat dat er per serving alleen kalium inzit.

Ik wil ook voor voor de training en voor na de training ! Is Vaso ook te doen voor "beginners" ??

\ok dan.
welke raat je aan bij de intimidate?
gaat ik die bij volgende bestelling erbij pakken.

