Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik heb ook nog nooit eerder problemen gehad met B&F. Werd eigenlijk altijd binnen 24 uur geleverd.
Maar ik wacht nu al 8 dagen op mijn bestelling. Zo moeilijk lijkt met het toch niet om 1 pot total protein te pakken, in een doosje te doen en een adreslabel te plakken op het doosje?
Ik kan de bestelling ook met geen mogelijkheid annuleren. Telefonisch en via mail niet bereikbaar. Op mijn post in dit topic werd door B&F ook niet gereageerd.
Mensen nog tips hoe ik mijn geld terug krijg?
---------- Toegevoegd om 07:53 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 07:49 ----------
Mijn bestelnummer is trouwens C1518660.

Bedankt voor je bestelling!
Ik zie hem staan op de pagina van de Whey Perfection hoor. We hebben twee paginas maar als je op de pagina kijkt waar je ook de 4,54kg besteld.Wanneer komt is de Whey Perfection single serving variety pack terug beschikbaar?![]()
Graag gedaan!Het heeft wel een weekje geduurt maar heb me pakketje goed aangekregen, bedankt![]()
Top, graag gedaan hoor. Zoals goede service bedoeld is niet waar!Vandaag is mijn bestelling geleverd.
Via pb contact gehad met B&F. Voor de lange levertijd een mooie compensatie gehad!
Ik zal zeker blijven bestellen bij B&F. Ik hoop echter wel dat ik nooit meer een attentie hoef te ontvangen.![]()
Zending zal vandaag voor je verstuurd worden. Ons excuses hiervoor. Morgen in huis!
Super, graag gedaan! Jij natuurlijk ookb edankt!Bedankt voor het snelle herstellen en de twee extra's, top!
Pak ik voor je op. Je laatste pakketje was niet goed verwerkt en daardoor een dag vertraagd. Als het goed is krijg je vandaag pakket 4/4 binnenBij mijn vorige bestellingen waren enkele zaken niet bij
Multi men 2+1gratis zit er maar 1keer bij ipv 3 keer. C1544398
Pillenbox wit niet bij. C1544242
Bestelling C1544260 is nog niet geleverd?
Kun je het opvolgen aub?
Bedankt!
Morgen komen al je cadeautjes aan!Je bestelling is goed bij aangekomen en gaat vandaag verwerkt worden. Deze heb je morgen in huis. Ons excuses hiervoor.Heb gisteren geen trace code gekregen.
Is mijn pakket wel verstuurd?
C1558170
Aankomende vrijdag komt de Nr1 weer voorradig!wanneer is nr1 weer in voorraad wil bestelling doen maar wacht nog evekes tot dat die weer binnen is . thanks
Gisteren bestellen geplaatst onder ordernummer C1556919. Dit was voor 18:00. Maar krijg via de track and trace te zien dat het pakket pas morgen binnenkomt?

Tegenwoordig komen de bestelling niet de volgende dag, maar de dag erna.![]()
