Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heb printscreens gemaakt dus...Lekker is dat. Al snap ik dat wel op hun FB pagina, maar als ze hier nou een verklaring zouden geven zou dat minder sketchy doen overkomen.
Not a single f*ck was given by the moderators ofzo.Heel erg dat ze hier nog altijd niet gereageerd hebben.
Misschien is dit iets voor de moderators om na te gaan aangezien er toch enkele ongeruste leden zijn en ze hier nog altijd sponsor zijn.
Mee eens, waardeloos. Dit soort dingen mogen we niet accepteren. Wat er gebeurd is moet echt kwalijk genomen worden en vind dat BodyLab verre van professioneel is. Ze hebben het echt wel meegekregen want ze zitten continu 10% acties op Whey of combi voordelen te verspreiden via email terwijl ze dat in het verleden nooit deden. Ik vind het oprecht een mooi merk, mooie verpakkingen etc. Echter de service die ze heir laten zien, slaat nergens op.Heel erg dat ze hier nog altijd niet gereageerd hebben.
Misschien is dit iets voor de moderators om na te gaan aangezien er toch enkele ongeruste leden zijn en ze hier nog altijd sponsor zijn.
Mee eens, waardeloos. Dit soort dingen mogen we niet accepteren. Wat er gebeurd is moet echt kwalijk genomen worden en vind dat BodyLab verre van professioneel is. Ze hebben het echt wel meegekregen want ze zitten continu 10% acties op Whey of combi voordelen te verspreiden via email terwijl ze dat in het verleden nooit deden. Ik vind het oprecht een mooi merk, mooie verpakkingen etc. Echter de service die ze heir laten zien, slaat nergens op.
Ik vind dat ze in ieder geval moeten reageren, want dit is te makkelijk. Het kan zijn dat ze niet op de hoogte waren van de mindere kwaliteit, maar geef dat aan in een reactie en zorg ervoor dat je alles weer recht trekt.
lol
Zoals B&F deed zeker? Dat was ook geen goed plan
Sowieso werd er al veel meer gebashed op B&F. Toen werd er een heel groot drama van gemaakt, maar valt me op dat er nu weinig over te doen is verder. Behalve hier op DBB dan...
In tegenstelling tot het B&F debacle, vind ik het bijzonder raar dat indien ze wisten dat hun whey niet ok was of gespiked, ze toch
gingen bijdragen tot het testen ervan. Misschien waren ze idd zelf niet op hoogte ervan in tegenstelling tot B&F en zijn ze nu bij
de leveranciers verhaal halen voor ze reageren
Tja. Ik denk ook niet dat bodylab zoveel klanten heeft / had. De meerderheid bestelde gewoon bij B&F. Dat speelt ook wel mee.

https://forum.bodybuilding.nl/topic...esten-op-1-plaats.379903/page-21#post-9290468Not a single f*ck was given by the moderators ofzo.
