XXL Nutrition

bulken schijten

njah
ik verdien maar 400 in een maand.
hiervan koop ik op het werk iedere dag eten ong 6-7 euro
op school (1 dag in de week) 10-15 euro eten

verder neem ik kipfilet met boodschappen vaak mee. en ik koop zelf van me eigen geld nog

en ik betaal bijna 6 uur voor een kilo...

Waarom koop je eten op je werk en school?
Dat is meestal te duur en ongezond. past vaak dus niet eens in je voedingschema. Tuurlijk het is misschien stoer. (Kijk mij eena lekker duur eten)
Beter dat geld beteden aan andere voedingszaken.

kip moet je kopen in de aanbieding. Die zijn altijd tussen de 4 a 5 euro per kilo.
kost je dus 2 a 3 euro per dag. dat valt dus best mee en is snel al goed voor 150 gram goede eiwitten;)
Kijk je verdient misschien maar 400 euro maar als je dat eens goed gaat verdelen kom je heel ver.
Tevens heb jij vast niet zoveel vaste lasten als iemand die 1700 a 1900 euro verdient. En heb jij waarschijnlijk meer geld over voor voeding dan iemand die wel zijn huis en gezin moet onderhouden.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #22
mike is jaloers op chopperbob en mij :cool:

OT: wen er maar aan mike, het gaat niet beter worden (misschien wat vochtige wc-doekjes kopen :D)

hehe vochtige doekjes deed ik het een half jaar geleden standaard mee af. want ik kreeg altijd jeuk van normaal wc papier.
nu is het omgekeerd, als ik die vochtige gebruik op het eind dan jeukt het

---------- Toegevoegd om 14:02 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 14:00 ----------

Waarom koop je eten op je werk en school?
Dat is meestal te duur en ongezond. past vaak dus niet eens in je voedingschema. Tuurlijk het is misschien stoer. (Kijk mij eena lekker duur eten)
Beter dat geld beteden aan andere voedingszaken.

kip moet je kopen in de aanbieding. Die zijn altijd tussen de 4 a 5 euro per kilo.
kost je dus 2 a 3 euro per dag. dat valt dus best mee en is snel al goed voor 150 gram goede eiwitten;)
Kijk je verdient misschien maar 400 euro maar als je dat eens goed gaat verdelen kom je heel ver.
Tevens heb jij vast niet zoveel vaste lasten als iemand die 1700 a 1900 euro verdient. En heb jij waarschijnlijk meer geld over voor voeding dan iemand die wel zijn huis en gezin moet onderhouden.

niet echt om stoer te doen dat eten kopen.
ik ben laatste tijd nogal lui. en wat ik hier thuis kook eet ik gewoon hier op. maar ben vanaf deze week weer bezig om te koken en mee te nemen naar het werk.

en op het werk eet ik dan gewoon een zak broodjes, met een pak kipfilet (beleg 250gr) en 2l melk oid.
vandaag toevallig zo'n Ovenschotel kip piri piri laten maken bij de broodafdeling in de oven. was ook erg lekker

maarjah thnx voor je hulp. mijn probleem is gewoon dat ik lui ben
 
Waarom koop je eten op je werk en school?
Dat is meestal te duur en ongezond. past vaak dus niet eens in je voedingschema. Tuurlijk het is misschien stoer. (Kijk mij eena lekker duur eten)
hij werkt bij de AH en daar mag je dacht ik een bepaald bedrag besteden voor je lunch
 
Genoeg groente eten .
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #27
dit is er idd redelijk over

rekenfoutje gemaakt denk ik
ik heb laatst een tijdje redelijk dirty gebulkt.. veel junkfood
4liter melk, 1 liter chocomel
poffertjes, rijst kip. vla met slagroom veel shakes
toen zat ik zeker op 5000+ en toen ben ik maar een paar kilo gegained.
van 88 naar 91 ofzo.
en nu weeg ik weer 88

die eet ik wel erg weinig in verhouding
alleen bij het avondeten wat
 
diareeremmers halen bij de apotheek + veel bananen eten gegarandeerd succes;)
 
Ik zou gewoon pampers kopen. Dan schijt je nog evenveel, maar moet je in ieder geval al niet meer naar de toilet lopen.
 
knal toch gewoon een dikke butplug in je anus !
dan kan je niet meer kakken

wat een homo topic weer hé :rolleyes: :gay:
 
Schijten hoort erbij!
 
het is maar een voorbeeld.
maar rond de 5000 kom ik iig niet erg hard aan. en blijft het nog vrij stabiel.. snelle stofwisseling


njah
ik verdien maar 400 in een maand.
hiervan koop ik op het werk iedere dag eten ong 6-7 euro
op school (1 dag in de week) 10-15 euro eten

verder neem ik kipfilet met boodschappen vaak mee. en ik koop zelf van me eigen geld nog

en ik betaal bijna 6 uur voor een kilo...


Lunch/eten voor 6 a 7 euro op je werk??? als je al weinig geld naar eigen zeggen hebt is dit behoorlijk duur. voor dat bedrag kan ik mijn ontbijt en misschien als ik heel erg liddl of aldi cheap ga doen mijn ontbijt en lunch voor een week van betalen. En dan heb ik brood vleeswaren,kaas, mueslirepen en melk.Ok misschien de rest meegerekend ben ik iets duurder uit op week basis maar zeker weten dat het goedkoper kan en toch ook gezond en goed voor je bulk dieet.

Succes man en zet hem op,

Greetz sageon:D
 
Om ff serieus te reageren :o, maak het iig niet te gek, toen ik nog 9ltr melk p/d dronk voelde ik me misschien wel sterk maar nu ik nog maar 4ltr drink voel ik me net zo sterk. Als je zo door gaat komt er een dag dat je plee helemaal onder het bloed zit, en je gewoon niet kan lopen van de juk aan je anuus ;)
 
Om ff serieus te reageren :o, maak het iig niet te gek, toen ik nog 9ltr melk p/d dronk voelde ik me misschien wel sterk maar nu ik nog maar 4ltr drink voel ik me net zo sterk. Als je zo door gaat komt er een dag dat je plee helemaal onder het bloed zit, en je gewoon niet kan lopen van de juk aan je anuus ;)

4L is nog steeds veel:p
 
Flipperkast mike :)
 
True.
 
ik bereikte op een gegeven moment het punt dat ik 7-9 keer moest scheiten op een dag... als ik wat at wilde het er gelijk weer uit... dan heeft het totaal geen nut meer, je voelt je klote en plaatst enorm veel stress op je lichaam...

bij mij kwam het van veel te veel carbs eten op een dag vandaan... ik weet niet of jij carb cycling nog doet? maar op je low carb days heb je het dan ook?

ik ga nu nog maar 2-3x op een dag.
 
Terug
Naar boven