- Lid sinds
- 19 jan 2015
- Berichten
- 26.825
- Waardering
- 25.459
- Lengte
- 1m83
Touché!

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Touché!

Maar dat is geen corruptie, pas als je echte corruptie gezien hebt weet je waar je over praat.Nee ze doen het allemaal samen, gaan dan puur voor de schijn het kabinet laten vallen als de bedoeling tits-up gaat waarna dezelfde mensen een x periode later hun oude functie gewoon weer oppakken.
Zie bijvoorbeeld de Kindertoeslagen affaire.
Parlementaire onschendbaartheid betekend niet dat ze niet opgepakt kunnen worden voor corruptie. Dat bestaat hier ook in Thailand betekend alleen dat je moet wachten op verkiezingen. Dus dit houd echt niet een onderzoek of veroordeling tegen. Kan alleen maar gebruikt worden om veroordeling uit te stellen.Waarom bestaat dit eigenlijk? Moet het ergens goed voor zijn?
Het werkt nu eenmaal beter dan tribunalen.Waarom bestaat dit eigenlijk? Moet het ergens goed voor zijn?

En toch hebben we nu voorbeelden van vele duizenden mensen die door ambtsmisbruik helemaal kapot zijn geruineerd, met uitspraken van rechters over het doordacht verkeerd handelen van de overheid, en niemand is veroordeeld. Zelfs niet gehoord dat er ambtenaren zijn ontslagen, maar misschien mis ik dat.Parlementaire onschendbaartheid betekend niet dat ze niet opgepakt kunnen worden voor corruptie. Dat bestaat hier ook in Thailand betekend alleen dat je moet wachten op verkiezingen. Dus dit houd echt niet een onderzoek of veroordeling tegen. Kan alleen maar gebruikt worden om veroordeling uit te stellen.
Dat heet nu gewoon lobbyen.Ik denk dat prins Bernard met de Lockheed affaire het meest op corruptie lijkt of zelfs is wat ik in Nederland over heb gehoord. Dat is echt dus corruptie.
Vind dat ook elke keer weer zo'n raar verhaal... Dat daar niemand voor veroordeeld is. Sprak vorig jaar een vrouw die ze ook flink te pakken hebben genomen met die kindertoeslagen affaire, moesten opeens ziekelijk veel terug betalen, hebben dat ergens geleend, toen zijn ze zoveel mogelijk dingen gaan verkopen om enigszins uit die schulden te komen, leverde super veel stress op dat ze uiteindelijk gescheiden zijn. Nog meer geld problemen door die scheiding... Kregen uiteindelijk wel die vergoeding maar ondertussen was door rente en dergelijke die schuld best wel wat hoger dan ze vergoed hadden gekregen. Dus dan heb je én nog steeds schuld én je huwelijk is naar de klote gegaan door de onvoorziene geld stress, je bent jaren verder aan allerlei andere stress en neveneffecten van financieel geruïneerd worden door de belastingdienst en d'r is onder de streep niemand voor de bijl gegaan.En toch hebben we nu voorbeelden van vele duizenden mensen die door ambtsmisbruik helemaal kapot zijn geruineerd, met uitspraken van rechters over het doordacht verkeerd handelen van de overheid, en niemand is veroordeeld. Zelfs niet gehoord dat er ambtenaren zijn ontslagen, maar misschien mis ik dat.
Is dat niet incompetentie ipv corruptie?En toch hebben we nu voorbeelden van vele duizenden mensen die door ambtsmisbruik helemaal kapot zijn geruineerd, met uitspraken van rechters over het doordacht verkeerd handelen van de overheid, en niemand is veroordeeld. Zelfs niet gehoord dat er ambtenaren zijn ontslagen, maar misschien mis ik dat.
Nee zeker niet, er zijn directe quotes uit e-mails geleaked dat ze mensen wilden gaan pakken.
Maat zonder persoonlijk gewin is er dan nog geen sprake van corruptie.Nee zeker niet, er zijn directe quotes uit e-mails geleaked dat ze mensen wilden gaan pakken.
En als Schavuit van Oranje kwam hij daar ook weer gewoon mee weg.
Er zijn mensen hun kinderen kwijt geraakt want ja zonder geld en als aangemerkt crimineel fraudeur kun je daar niet voor zorgen en komt onze zorgstaat zich wel over ze ontfermen. Huizen kwijt, scheidingen, suïcides?Vind dat ook elke keer weer zo'n raar verhaal... Dat daar niemand voor veroordeeld is. Sprak vorig jaar een vrouw die ze ook flink te pakken hebben genomen met die kindertoeslagen affaire, moesten opeens ziekelijk veel terug betalen, hebben dat ergens geleend, toen zijn ze zoveel mogelijk dingen gaan verkopen om enigszins uit die schulden te komen, leverde super veel stress op dat ze uiteindelijk gescheiden zijn. Nog meer geld problemen door die scheiding... Kregen uiteindelijk wel die vergoeding maar ondertussen was door rente en dergelijke die schuld best wel wat hoger dan ze vergoed hadden gekregen. Dus dan heb je én nog steeds schuld én je huwelijk is naar de klote gegaan door de onvoorziene geld stress, je bent jaren verder aan allerlei andere stress en neveneffecten van financieel geruïneerd worden door de belastingdienst en d'r is onder de streep niemand voor de bijl gegaan.
Dat mensen erdoor in de schulden zijn gekomen dat is 1, maar alle emotionele neven effecten van dat grapje zijn natuurlijk niet te vergoeden met zomaar een bedragje. Een deel van die mensen zit met pech nog met rest schulden, hoop relaties zijn er vast niet beter op geworden en hoogstwaarschijnlijk zijn er zelfs mensen psychisch helemaal door naar de klote gegaan.
Ego validatie en carrière maken zijn ook een gewin. Heb je een voorstel voor een beter passend woord?Maat zonder persoonlijk gewin is er dan nog geen sprake van corruptie.
Is men vroeger wel vrijwillig van de hout en kolenkachels afgestapt?Het nieuwe "normaal" mensen: Dwang&Drang
- Mensen gedwongen van het gas af
![]()
Minister De Jonge noemt dwang onvermijdelijk bij huizen van het gas halen
Dwang is uiteindelijk onvermijdelijk bij het van het gas afhalen van huizen. Dat heeft Hugo de Jonge donderdag gezegd in zijn nieuwe rol als minister van Ruimtelijke Ordening. De invasie van Oekraïne maakt de energietransitie volgens hem urgenter dan ooit.www.volkskrant.nl
- Boeren gedwongen onteigend
![]()
Ommezwaai kabinet: boeren onteigenen als provincies stikstofuitstoot niet snel genoeg terugdringen
Minister Christianne van der Wal (Natuur en Stikstof) wil provincies beperkt de tijd gunnen om de stikstofuitstoot rond zwaar belaste natuurgebieden terug te dringen. Als vrijwillige uitkoopregelingen voor veehouders binnen een jaar of twee onvoldoende blijken, neemt het Rijk de regie over. Het...www.volkskrant.nl
- Mensen gedwongen gevaccineerd straks om te mogen reizen binnen EU
![]()
Boosterprik wordt verplicht om testvrij te reizen binnen de EU
De boosterprik wordt verplicht voor EU-burgers die testvrij met hun coronapas willen blijven reizen in de Europese Unie. De regeringsleiders zijn daar donderdag mee akkoord gegaan na wekenlang gesteggel tussen de lidstaten.www.volkskrant.nl
"Medisch gezien is dat niet noodzakelijk, maar het kan wel voor meer vrijheden zorgen bij reizen naar het buitenland"
![]()
Vanaf woensdag extra booster beschikbaar voor wie met Janssen geprikt is
Mensen die geprikt zijn met het Janssen-vaccin en ten minste drie maanden geleden een booster hebben gekregen, kunnen vanaf woensdag een extra booster met een ander vaccin toegediend krijgen. Medisch gezien is dat niet noodzakelijk, maar het kan wel voor meer vrijheden zorgen bij reizen naar het...www.nu.nl
Meer vrijheden?
De term Voorwaardelijke Toestemming is hier meer van toepassing.
Maar goed, de "meerderheid" vindt dit blijkbaar nog steeds allemaal prima..
Ik heb het al meerdere keren incompetent genoemd.Ego validatie en carrière maken zijn ook een gewin. Heb je een voorstel voor een beter passend woord?
Is men vroeger wel vrijwillig van de hout en kolenkachels afgestapt?
Ik weet niet of het een zwakken vergelijking is, daarnaast ben ik er oprecht benieuwd naar. Gas was dus gewoon voor de burger de betere keuze.Voor het overgrote deel wel ja.
Buiten dat is het een zwakke vergelijking, ook in historische context.
En de bewezen kwaadwilligheid en opzet dan? Incompetentie impliceert een zekere onschuld. Het is niet alsof ze probeerden zo goed mogelijk kwalitatief werk te leveren en het per ongeluk mis ging, ze vervolgden mensen. Zelfs met racistisch te noemen motivaties.
Ik weet niet of het een zwakken vergelijking is, daarnaast ben ik er oprecht benieuwd naar. Gas was dus gewoon voor de burger de betere keuze.

Eh, ik begrijp dat je wilt klagen maar hoe kan de Nederlandse regering dingen bepalen over de vrijheden van jou in het buitenland. Dat doen buitenlandse regeringen. Dus die kan je niet bij de Nederlandse regering leggen. Plus is de keuze van die mensen geweest om zich niet te vaccineren. Aan elke keuze zitten gevolgen.Het nieuwe "normaal" mensen: Dwang&Drang
- Mensen gedwongen van het gas af
![]()
Minister De Jonge noemt dwang onvermijdelijk bij huizen van het gas halen
Dwang is uiteindelijk onvermijdelijk bij het van het gas afhalen van huizen. Dat heeft Hugo de Jonge donderdag gezegd in zijn nieuwe rol als minister van Ruimtelijke Ordening. De invasie van Oekraïne maakt de energietransitie volgens hem urgenter dan ooit.www.volkskrant.nl
- Boeren gedwongen onteigend
![]()
Ommezwaai kabinet: boeren onteigenen als provincies stikstofuitstoot niet snel genoeg terugdringen
Minister Christianne van der Wal (Natuur en Stikstof) wil provincies beperkt de tijd gunnen om de stikstofuitstoot rond zwaar belaste natuurgebieden terug te dringen. Als vrijwillige uitkoopregelingen voor veehouders binnen een jaar of twee onvoldoende blijken, neemt het Rijk de regie over. Het...www.volkskrant.nl
- Mensen gedwongen gevaccineerd straks om te mogen reizen binnen EU
![]()
Boosterprik wordt verplicht om testvrij te reizen binnen de EU
De boosterprik wordt verplicht voor EU-burgers die testvrij met hun coronapas willen blijven reizen in de Europese Unie. De regeringsleiders zijn daar donderdag mee akkoord gegaan na wekenlang gesteggel tussen de lidstaten.www.volkskrant.nl
"Medisch gezien is dat niet noodzakelijk, maar het kan wel voor meer vrijheden zorgen bij reizen naar het buitenland"
![]()
Vanaf woensdag extra booster beschikbaar voor wie met Janssen geprikt is
Mensen die geprikt zijn met het Janssen-vaccin en ten minste drie maanden geleden een booster hebben gekregen, kunnen vanaf woensdag een extra booster met een ander vaccin toegediend krijgen. Medisch gezien is dat niet noodzakelijk, maar het kan wel voor meer vrijheden zorgen bij reizen naar het...www.nu.nl
Meer vrijheden?
De term Voorwaardelijke Toestemming is hier meer van toepassing.
Maar goed, de "meerderheid" vindt dit blijkbaar nog steeds allemaal prima..
Maar dat is geen corruptie, zoals al gesteld corruptie gaat het om eigen gewin.Er zijn mensen hun kinderen kwijt geraakt want ja zonder geld en als aangemerkt crimineel fraudeur kun je daar niet voor zorgen en komt onze zorgstaat zich wel over ze ontfermen. Huizen kwijt, scheidingen, suïcides?
Maar he ze krijgen hun geld terug, zand erover.
En mensen blijven maar geloven dat ambtenaren overal de oplossing voor zijn. Ze hebben alle middelen om als controlestaat je leven tot een hel te maken.
Ego validatie en carrière maken zijn ook een gewin. Heb je een voorstel voor een beter passend woord?
