AndroidHealthClinic

Coronavirus

Zal ik jou eens besmetten? :mad:

giphy.gif
Kom dan! Vieze vuile coronalijer!
 


"Corona-song" (op muziek van Simon & Garfunkel) vanaf 4min21.
 
Laatst bewerkt:
  • Like
Waarderingen: mat
Moest vandaag maten op laten meten voor nieuwe kleding. Kleermaakster zei dat ze me geen hand mocht geven. Ik moest lachen, ondanks dat ze wellicht een punt had.
 
EERSTE DODE IN NEDERLAND
Het gaat om een 86-jarige man die in het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam is overleden, meldt het RIVM. De man uit de Hoeksche Waard meldde zich zondagavond met urinewegklachten. Toen hij ook aan de luchtwegen klachten kreeg, werd hij getest op het coronavirus.
 
Opvallend dat de Nederlandse nieuws voorziening nu toch zeker 24 uur achter het wereld nieuws aanhobbelt.
 
Het Vaticaan heeft ook zijn eerste besmetting. In Iran vooral besmettingen in de hogere kringen.
Hopelijk is Corona de aanzet tot het einde van religie :thumb:
 
Helaas kwam Carnaval net te vroeg.
 
De Europese unie wil graag samenwerken in de bestrijding. Frankrijk houd zijn mondkapjes voor zichzelf. De Europese unie vind dat niet kunnen.
Frankrijk volgt slechts het voorbeeld van Duitsland, die dit een halve week geleden al meedeelde.
De Europese unie loopt ongeveer een week achter.
Ongelooflijk hoe slecht de veiligheid van de Europese burgers beschermd wordt. Eninhet verlengde daarvan de Nederlanders.

Volgende winter komt de tweede Corona golf. Zullen ze dat wel begrijpen in Den Haag ?
 
Ook Frankrijk erkent nu dat er 2 verschillende corona virussen actief zijn.
Het gerucht ging al. De tweede zou veel dodelijker zijn dan het eerder ondekte virus.
 
Ongelooflijk hoe slecht de veiligheid van de Europese burgers beschermd wordt.

Hadden we maar een sterke leider die ons beschermde van gevaar van buitenaf


Lief!
 
8 besmettingen in mijn gemeente. :eek:
De juf was tijdens de krokusvakantie met haar ouders, zus, broer en hun partners gaan skiën in het skioord Alta Badia in Zuid-Tirol in het noorden van Italië. In totaal waren ze met acht. Ze reisden samen met de bus. De familie verwittigde bij haar thuiskomst de huisarts. Maar omdat niemand van hen symptomen vertoonde, achtte de dokter het niet nodig om het gezelschap te testen. Eén van hen begon zich maandag toch grieperig te voelen. Pas toen liet de huisarts een test uitvoeren. Die bleek woensdagmorgen positief, waarna de andere zeven door het Agentschap Zorg en Gezondheid ook meteen werden getest. Ze bleken allemaal de ziekte te hebben opgelopen en verblijven nu allemaal in quarantaine, thuis in Wevelgem. Niemand van hen is zwaar ziek. De juf had enkel een loopneus. De anderen hadden lichte kwalen of hadden helemaal nog niets gemerkt van hun besmetting. “We hebben even contact gehad met onze juf”, zegt directeur Hans Van De Moortel. “Ze zit erg verveeld met de zaak. Ze wil graag komen werken en voelt zich schuldig, wat helemaal niet nodig is. We hopen haar snel terug te zien.”

Huisartsen... Not even once!
 
Iedereen in die bus zal het wel hebben.

Men heeft het steeds over de risicogebieden maar wat dacht men dan van luchthavens?
 
Weer 46 erbij.
128 nu
 
Officieel 109 in België.

Er zijn sinds gisterenmiddag 59 nieuwe coronabesmettingen gedetecteerd in ons land, wat het totaal op 109 brengt.
 
Terug
Naar boven