Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
‘De grafieken C en D suggereren dat het vaccin de oorzaak is van deze zorgwekkende achteruitgang van de natuurlijke immuniteit. Grafiek D toont de doeltreffendheid van de natuurlijke immuniteit tegen eerdere infecties bij de gevaccineerden. Merk op dat de blauwe lijn, die de bescherming tegen de Delta-variant bij de gevaccineerden en voorheen geïnfecteerden weergeeft, binnen zeven maanden met een steile helling naar nul gaat. Kijk nu naar de blauwe lijn in grafiek C, die de bescherming tegen Delta bij de eerder geïnfecteerden en niet-gevaccineerden weergeeft. Ook die neemt af, maar veel langzamer, en na acht maanden is hij nog steeds positief met meer dan 50 procent. Hetzelfde kan worden gezegd van de natuurlijke immuniteit tegen vroegere varianten (groene lijn), die langzaam afneemt en positief blijft na zestien maanden. Waarom blijft de natuurlijke immuniteit beschermend voor de niet-gevaccineerden, terwijl bij de gevaccineerden hun ‘bescherming’ negatief wordt, ook al hebben zij natuurlijke immuniteit?Ik haal totaal niet uit de studie wat er beweert wordt, heb je zelf wel de studie gelezen?
Onnatuurlijk als in jezelf een vaccin toedienen en natuurlijk als in de ziekte hebben gehad. Maar dat weet je zelf ook welIn al die artikelen die spreken over een negatief effect op de natuurlijke immuniteit heeft volgens mij nooit een duidelijke uitleg gestaan wat het verschil is tussen natuurlijke en onnatuurlijke immuniteit.
Wat is daar dan onnatuurlijk aan?Onnatuurlijk als in jezelf een vaccin toedienen en natuurlijk als in de ziekte hebben gehad. Maar dat weet je zelf ook wel
Wellicht het feit dat je het toegediend krijgt en het gefabriceerd is in een lab, je lichamelijke reactie is natuurlijk. Hoe zou jij het genoemd hebben?
Vaccine induced immunity, in het Nederlands door vaccinatie verkregen immuniteit, maar dat bekt niet echt lekker. De term onnatuurlijke immuniteit zou je kunnen koppelen aan het toedienen van antilichamen.Wellicht het feit dat je het toegediend krijgt en het gefabriceerd is in een lab, je lichamelijke reactie is natuurlijk. Hoe zou jij het genoemd hebben?
Denk dat het ook voornamelijk is omdat het niet lekker bekt.Vaccine induced immunity, in het Nederlands door vaccinatie verkregen immuniteit, maar dat bekt niet echt lekker. De term onnatuurlijke immuniteit zou je kunnen koppelen aan het toedienen van antilichamen.
De trombose als gevolg van vaccinatie wordt toch ook niet onnatuurlijke trombose genoemd.
Dank voor je vertrouwen!En wat is iedereen ineens stil. Steks en Mentat kunnen jullie t weer even recht lullen aub?
Ja dit is de tekst van de website die kan ik zelf ook wel kopiëren en plakken, ik heb het over de studie waarnaar ze linken.‘De grafieken C en D suggereren dat het vaccin de oorzaak is van deze zorgwekkende achteruitgang van de natuurlijke immuniteit. Grafiek D toont de doeltreffendheid van de natuurlijke immuniteit tegen eerdere infecties bij de gevaccineerden. Merk op dat de blauwe lijn, die de bescherming tegen de Delta-variant bij de gevaccineerden en voorheen geïnfecteerden weergeeft, binnen zeven maanden met een steile helling naar nul gaat. Kijk nu naar de blauwe lijn in grafiek C, die de bescherming tegen Delta bij de eerder geïnfecteerden en niet-gevaccineerden weergeeft. Ook die neemt af, maar veel langzamer, en na acht maanden is hij nog steeds positief met meer dan 50 procent. Hetzelfde kan worden gezegd van de natuurlijke immuniteit tegen vroegere varianten (groene lijn), die langzaam afneemt en positief blijft na zestien maanden. Waarom blijft de natuurlijke immuniteit beschermend voor de niet-gevaccineerden, terwijl bij de gevaccineerden hun ‘bescherming’ negatief wordt, ook al hebben zij natuurlijke immuniteit?
Dit is zeer verontrustend omdat het niet alleen suggereert dat de vaccins na een paar maanden negatieve ‘bescherming’ bieden, maar ook dat zij de bescherming afbreken die door natuurlijke immuniteit had moeten worden geboden. De niet-gevaccineerden behouden hun bescherming tegen eerdere infecties, maar de gevaccineerden eindigen met een negatieve werkzaamheid, zelfs als zij eerder zijn geïnfecteerd. Dit betekent dat de vaccins de natuurlijke immuniteit van een persoon lijken te vernietigen en hem of haar kwetsbaarder maken voor infectie dan hij of zij voorheen was.’
Ik zou die grafieken met een korrel zout nemen, het 95%-betrouwbaarheidsinterval is enorm. Ik weet niet precies hoe ze dat na maart hebben geplot (na maand 5), want die gegevens vind ik niet terug in hun bijlage, maar vanaf februari is de data voor de deltavariant al bagger: een 95%-betrouwbaarheidsinterval van 38,7 tot 89,5% en een maand verder van -59,2% tot 86,2%. Duidelijk gebrek aan data (te weinig events), maar betekent dus dat de kans 95% is dat de effectiviteit zo laag is als -59,2%, tot zo hoog als 86,2% (waarmee het ook ruimschoots boven de bovengrenzen van de 95%-betrouwbaarheidsintervallen van de ongevaccineerden zou zitten). Tot het punt dat de betrouwbaarheidsintervallen nog enigszins jofel ogen ligt het in hetzelfde vaarwater als de ongevaccineerden wat betreft de kans op herinfectie.‘De grafieken C en D suggereren dat het vaccin de oorzaak is van deze zorgwekkende achteruitgang van de natuurlijke immuniteit. Grafiek D toont de doeltreffendheid van de natuurlijke immuniteit tegen eerdere infecties bij de gevaccineerden. Merk op dat de blauwe lijn, die de bescherming tegen de Delta-variant bij de gevaccineerden en voorheen geïnfecteerden weergeeft, binnen zeven maanden met een steile helling naar nul gaat. Kijk nu naar de blauwe lijn in grafiek C, die de bescherming tegen Delta bij de eerder geïnfecteerden en niet-gevaccineerden weergeeft. Ook die neemt af, maar veel langzamer, en na acht maanden is hij nog steeds positief met meer dan 50 procent. Hetzelfde kan worden gezegd van de natuurlijke immuniteit tegen vroegere varianten (groene lijn), die langzaam afneemt en positief blijft na zestien maanden. Waarom blijft de natuurlijke immuniteit beschermend voor de niet-gevaccineerden, terwijl bij de gevaccineerden hun ‘bescherming’ negatief wordt, ook al hebben zij natuurlijke immuniteit?
Dit is zeer verontrustend omdat het niet alleen suggereert dat de vaccins na een paar maanden negatieve ‘bescherming’ bieden, maar ook dat zij de bescherming afbreken die door natuurlijke immuniteit had moeten worden geboden. De niet-gevaccineerden behouden hun bescherming tegen eerdere infecties, maar de gevaccineerden eindigen met een negatieve werkzaamheid, zelfs als zij eerder zijn geïnfecteerd. Dit betekent dat de vaccins de natuurlijke immuniteit van een persoon lijken te vernietigen en hem of haar kwetsbaarder maken voor infectie dan hij of zij voorheen was.’
Laten we het hopen, de juf van mijn zoontje was vandaag ook ziek en ze konden geen vervanging regel. Voor een andere groep op dezelfde school gold het zelfde.
Afstammeling van totslaafgemaakte en naam onderdrukker behouden....Kvind Shaquille Polak trouwens wel een aparte naamcombinatie.

