XXL Nutrition

Sticky De laatst genomen foto topic

gaat goei kant op :)

1178egg.jpg
 
Goeie aardappel man!
 
Lijkt net of je in een sauna staat.
 
Potverdikkie das een goed fysiek. Je oogt zwaarder. Hebben je benen erg te leiden onder die teleurstellende krachtstats op squats en deads?
Benen vallen qua massa wel goed mee, zal wel eens foto maken. Dankzij de voetbal peesontsteking in knie en achillespees die maar niet weg wouden gaan zijn de krachtstats idd niet goed. Ook heb ik al mijn hele leven last van een pijnlijke/slechte onderrug, ben ook zeer laat begonnen met deadliften (tijdens opwarmen met lege bar al pijnlijke steken gekregen ook). Zeer lang bezig geweest met rug sterker te maken met stabilisatie oefeningen enal en heb dan in totaal een halfjaar ofzo kunnen deadliften vooraleer ik met voetbal de blessures heb opgelopen. Dus al bij al vallen de krachtstats nog wel mee dan :p

Krachtstats zijn al lang niet meer aangepast, maar denk dat deze momenteel voor alle drie zelfs lager liggen :) ben nu licht benen aan het trainen en hoop binnen enkele weken terug voluit te gaan. neem met mijn rug liever geen risico's :)
 
Niet zo homofoob doen, is gewoon een mooie lul.
 
oh ik dacht vagina.
 
camera beetje schoonmaken doet wonderen :rolleyes:
2ldwnsz.jpg
 
  • Like
Waarderingen: Obee
je bent wel droger geworden dan eerst of niet?
 
Potato

image.jpg
 
Ik weet het.. Wil nog niet echt lukken. Nog tips?
 
binnenkant borst trainen
 
Terug
Naar boven